راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه شریف (ITEEKEND 5)، چهار بهمن‌ماه برگزار می‌شود

پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف (ITEEKEND 5)، با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، چهار بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف (IT Weekend 5) با همکاری مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه و با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مرکز تحقیقات و مخابرات کشور، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در تاریخ چهار بهمن‌ماه امسال در محل باشگاه کسب‌وکار دانش‌بنیان دانشگاه صنعتی شریف و با نگاه تخصصی بر روی مسائل روز دنیای فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.

در این رویداد افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات و داستان‌های موفقیت و شکست‌های خود را در غالب سخنرانی‌های کوتاه برای مخاطبین مطرح می‌کنند. سخنرانی‌ها به سبک کنفرانس‌های TEDx انجام شده و پس از اتمام رویداد در غالب کلیپ‌های تدوین‌شده در سایت رسمی رویداد، سرویس‌های اشتراک ویدئو و شبکه‌های مجازی به اشتراک گذاشته می‌شوند.

همچنین در حاشیه این سخنرانی‌ها پنل‌های تخصصی، پنل‌های چالشی و کارگاه آموزشی نیز برگزار می‌شود.

هدف اصلی برگزاری این رویداد، انتقال تجربه بزرگان و ایجاد انگیزه برای تولید کسب‌وکارهای نوین و خلاقانه در حوزه ITC است.

پس از اتمام رویداد به شرکت‌کنندگان گواهی حضور از طرف دانشگاه صنعتی شریف اعطا خواهد شد.

ثبت‌نام انفرادی از طریق وب‌سایت رسمی جشنواره انجام می‌شود. علاقه‌مندان درصورتی‌که قصد ثبت‌نام به صورت گروهی (۳ نفر به بالا) را دارند باید با دبیرخانه رویداد به شماره تلفن ۰۲۱۹۵۱۱۸۱۴۰تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.