راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

امکان انتقال محتوای کانال‌های تلگرامی به پیام‌رسان بله

با «همگام‌ساز» پیام‌رسان بله، صاحبان کانال‌ها می‌توانند بدون آنکه وقت بیشتری صرف کنند، محتوای کانال تلگرامی خود را به پیام‌رسان بله منتقل کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، به دنبال اعمال محدودیت برای تلگرام و پس از قرار گرفتن نام «بله» در فهرست پیام‌رسان‌های مورد تایید و حمایت شورای عالی فضای مجازی در کنار هفت پیام‌رسان دیگر داخلی، روند اقبال و علاقه عمومی برای حضور و فعالیت در این پیام‌رسان داخلی شدت گرفت.

با افزایش این اقبال، انتقال محتوای موجود در تلگرام به بله مهم‌ترین مسأله برای صاحبان کانال‌ها محسوب می‌شد که بله این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است.

همگام‌ساز، بازوی فعال در پیام‌رسان بله است که به کمک آن می‌توان به‌راحتی محتوای کانال تلگرام را به کانال پیام‌رسان بله منتقل کرد.

برای بهره‌مندی از امکانات بازوی همگام‌ساز و همچنین رعایت مالکیت معنوی باید شما مالک کانال تلگرام و بله باشید تا بتوانید فرآیند انتقال را انجام دهید.

این امکان در حال حاضر برای کانال‌هایی فراهم است که حداقل ۲۰۰ عضو در تلگرام دارند.

«بله» یک پیام‌رسان داخلی با امکانات مالی است، اما در کنار این مورد، قابلیت‌های مختلف این پیام‌رسان از دیگر عواملی است که موجب شده علاقه‌مندان به فعالیت در فضای مجازی به‌ویژه در حوزه کسب‌وکار مجازی، از «بله» به‌عنوان پیام‌رسان اصلی خود استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.