راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

رویداد سرمایه‌گذاری بوشهر با حضور مدیران سامانه تامین مالی کارن‌کراد برگزار شد

رویداد سرمایه‌گذاری بوشهر با حضور مدیران سامانه تامین مالی کارن‌کراد، مشاوران و سرمایه‌گذاران حوزه استارت‌آپی همراه این سامانه، مسئولین استانی، مدیران اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر و پارک علم و فناوری خلیج فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کارن‌کراد، رویداد سرمایه‌گذاری بوشهر با حضور مدیران سامانه تامین مالی کارن‌کراد، مشاوران و سرمایه‌گذاران خبره حوزه استارت‌آپی همراه این سامانه، مسئولین استانی، مدیران اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر و پارک علم و فناوری خلیج فارس همراه با برنامه ارائه استارت‌آپ‌های آماده جذب سرمایه‌گذاری و پنل سرمایه‌گذاری در سالن جلسات پارک علم و فناوری خلیج فارس برگزار شد.

این رویداد در سه قسمت کارگاه آموزشی، پیش رویداد و رویداد اصلی برگزار شد.

در بخش کارگاه آموزشی، به‌منظور تعالی، آموزش و توانمندسازی استارت‌آپ‌ها و همچنین استفاده از ظرفیت مشاوره‌ای موجود در شهر تهران، کارگاهی با موضوع نحوه ارائه به سرمایه‌گذار توسط جناب آقای روزبه شاهرخی به‌صورت آنلاین برای استارت‌آپ‌های بوشهر برگزار شد.

در این کارگاه استارت‌آپ‌های استان بوشهر و علاقه‌مندان حوزه کارآفرینی استان بوشهر از اطلاعات، دانش و تجربه منتور حرفه‌ای حوزه کسب‌وکار استارت‌آپی استفاده نمودند.

در پیش رویداد، جلسات ارزیابی استارت‌آپ‌های منتخب استان بوشهر آغاز شد. در این جلسات که تیم ارزیابی کارن‌کراد به همراه مربیان و مشاوران همراه این سامانه، طرح‌های کسب‌وکار و طرح‌های مالی استارت‌آپ‌ها دقیقا بررسی شد.

هدف از برگزاری این جلسات مشاوره و هدایت استارت‌آپ‌ها به سمت مسیر پیشرفت و آگاه‌سازی از مشکلات و موانع احتمالی و روشن‌سازی روند جذب سرمایه بود.

زمان این جلسات برای هر استارت‌آپ ۳۰ دقیقه بود که در ابتدا استارت‌آپ‌ها در مدت ۷ دقیقه به معرفی کسب‌وکار خود می‌پرداختند و سپس تیم ارزیابی کارن‌کراد و مربیان و مشاوران به همفکری و راهنمایی آنها می‌پرداختند و آنها را برای جذب سرمایه هدایت می‌کردند.

در رویداد اصلی مدیران تیم‌های استارت‌آپی و صاحبان طرح در حضور سرمایه‌گذاران استان بوشهر و سرمایه‌گذاران خبره همراه با کارن‌کراد و مسئولین استانی به تشریح استارت‌آپ‌های خود پرداخته و به سوالات و چالش‌های داوران پاسخ دادند.

پس از بررسی آرای داوران به استارت‌آپ‌ها، استارت‌آپ «پوشاپ» با ایده اپلیکیشن دوخت پوشاک مقام اول، استارت‌آپ «فناورناپ» در زمینه محتواسازی برای کودکان مقام دوم و استارت‌آپ «فارکس اپ» با ایده طراحی ربات مبادلات ارزی مقام سوم این رویداد را کسب نمودند و جوایزی از طرف شرکت کارن‌کراد دریافت نمودند.

این جوایز در انتهای برنامه در حضور معاونت اقتصادی استانداری بوشهر، مدیر اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیرکل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان بوشهر، معاونت شرکت سرمایه‌گذاری امید، مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ریاست پارک علم و فناوری استان بوشهر و ریاست مرکز رشد استان بوشهر به استارت‌آپ‌های برتر اهدا شد.

همچنین در ادامه این رویداد نماینده‌ای از انتشارات آریانا قلم به‌عنوان حامی مادی و معنوی برنامه به معرفی گروهی از کتاب‌های آریانا قلم پرداخت و کدهای تخفیف انتشارات آریانا قلم را به‌عنوان هدیه در اختیار حاضرین در رویداد قرار داد.

همچنین در طی برنامه، پنلی با موضوع الزامات شکل‌گیری اکوسیستم سرمایه‌گذاری در استان بوشهر با حضور سرمایه‌گذاران خبره حوزه استارت‌آپی برگزار شد. در این موضوعات مهمی از تشکیل جامعه سرمایه‌گذاری استان بوشهر تا پتانسیل‌های محلی استان و جذابیت آن برای سرمایه‌گذاران مطرح شد.

در حوزه سرمایه‌گذاری این رویداد جلساتی بین شرکت کارن‌کراد و سرمایه‌گذاران آشنا با زیست‌بوم استارت‌آپی و همچنین سرمایه‌گذاران سنتی تشکیل شد. این جلسات با هدف تشکیل جامعه سرمایه‌گذاری استان بوشهر برگزار شد که مورد استقبال سرمایه‌گذاران نیز قرار گرفت.

همچنین جلساتی میان شرکت کارن‌کراد و اتاق بازرگانی استان بوشهر در راستای این هدف تشکیل شد و قرار به شروع همکاری موثر میان دو مجموعه شد. همچنین علی عمیدی مدیرعامل کارن‌کراد بازدیدی از پتانسیل‌های میراث فرهنگی و گردشگری استان بوشهر و همچنین سازمان بنادر و دریانوردی استان بوشهر داشت.

در راستای برگزاری این رویداد، کارن‌کراد از همراهی و حمایت سجاد بنابی مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ابوذر مهرمنش مدیرکل ارزش‌افزوده همراه اول، نیما بهروان مدیر توسعه و کسب‌وکار شتاب‌دهنده دیموند، محمد جلیلی مدیر سرمایه‌گذاری صندوق پژوهش و فناوری کریمه و سجاد اکباتانی مدیر توسعه کسب‌وکار گروه سرمایه‌گذاری شناسا برخوردار بود.

این رویداد، شروع فعالیت‌های شرکت کارن‌کراد در استان بوشهر بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.