راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

از اپلیکیشن مرکوری، ارائه‌دهنده اینترنتی خدمات بیمه خودرو، در بیست‌و‌پنجمین همایش ملی بیمه و توسعه رونمایی شد

اپلیکیشن مرکوری برای گوشی‌های اندروید و IOS، سیزدهم آذر (روز بیمه) با همکاری استارت‌آپ مرکوری و شرکت بیمه کوثر منتشر شد.

استارت‌آپ مرکوری از اسفندماه ۱۳۹۵ و به‌عنوان یکی از اولین استارت‌آپ‌ها در حوزه فناوری بیمه توسط تیمی از دانشجویان شریف، امیرکبیر، تهران و شهید بهشتی، با ایده بیمه‌نامه بدنه هوشمند سفر تشکیل شد.

این استارت‌آپ با سرمایه‌گذاری شرکت بیمه کوثر توانست اولین محصول در حوزه بیمه‌های UBI یا بیمه‌های مبتنی بر مصرف در ایران را طراحی و در نمایشگاه الکامپ رونمایی کند.

با استفاده از این محصول بیمه‌ای جدید، افراد می‌توانند خودرو خود را به‌صورت موقت بیمه کنند. حق بیمه در این محصول به‌صرفه است و با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی محاسبه می‌شود.

از دیگر مزایای مهم این اپلیکیشن امکان خرید بیمه‌نامه بدنه خودرو و ثبت حادثه بدون نیاز به حضور فیزیکی کارشناس است.

طراحان این اپلیکیشن با استفاده از روش‌های مؤثر برای جلوگیری از تقلب امکانی را فراهم کرده‌اند تا مشتری بتواند به‌صورت آنی بدون صرف وقت و هزینه اضافی خودرو خود را بیمه کند.

یکی دیگر از امکانات این اپلیکیشن این است که در صورت رانندگی ایمن و کسب امتیاز می‌توان از تخفیف‌ها برای استفاده امکانات رفاهی در طول سفر استفاده کرد. نکته حائز اهمیت در این بخش، عدم نیاز به نصب دستگاه‌های جانبی در خودرو است و تمام فرآیند ذکرشده برای استفاده از امکانات رانندگی ایمن، تنها با استفاده از گوشی هوشمند انجام می‌گیرد.

این اپلیکیشن برای گوشی‌های اندروید و IOS، سیزدهم آذر (روز بیمه) با همکاری استارت‌آپ مرکوری و شرکت بیمه کوثر در حاشیه بیست‌و‌پنجمین همایش ملی بیمه و توسعه رونمایی شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.