راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

استارباکس شعب و سرویس‌های جدیدی در ژاپن راه‌اندازی خواهد کرد

استارباکس قصد دارد طی سه سال آینده ۳۰۰ شعبه جدید در ژاپن راه‌اندازی کند و در کنارش مجموعه‌ای از اقدامات مربوط به تجارت الکترونیکی ازجمله راه‌اندازی سفارش و پرداخت موبایلی، مشارکت و همکاری با پلتفرم شبکه اجتماعی لاین و همینطور راه‌اندازی سرویس ارسال با همکاری اوبر ایتس را هم تدارک دیده است.

به گفته استارباکس مشارکتش با شبکه لاین، که در حال حاضر ۷۸ میلیون کاربر در کشور ژاپن دارد، در نیمه اول سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد که این مشارکت شامل پرداخت‌های دیجیتال هم می‌شود.

سفارش موبایلی در استارباکس هم از سال ۲۰۱۹ شروع می‌شود که به مشتریان امکان پرداخت هزینه قهوه یا غذایشان را با استفاده از تلفن‌های هوشمند می‌دهد و به این ترتیب دیگر نیازی به ماندن در صف‌های طولانی نیست. اما سرویس ارسال با استفاده از اوبر ایتس از چند روز پیش در سه مغازه استارباکس در ژاپن آغاز شده است.

استارباکس قصد دارد تا طی یک سال حدود ۱۰۰ شعبه دیگر در این کشور راه‌اندازی کند و با وجود هزار و ۳۹۲ شعبه کنونی که در ژاپن دارد، این کشور به چهارمین کشوری تبدیل می‌شود که دارای بیشترین شعبه‌های استارباکس است.

سال گذشته استارباکس با شرکت علی‌پی وارد همکاری شد و به این ترتیب توریست‌های چینی در کشور مالزی می‌توانستند از علی‌پی برای انجام پرداخت در شعبه‌های استارباکس استفاده کنند.

منبع: MobilePaymentsToday

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.