عصر تراکنش کتاب‌ها

معرفی دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ماهنامه عصر تراکنش / دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی اولین کتابی نیست که در تلاش برای تعریف اصطلاحات صنعت پرداخت منتشر شده است، اما کامل‌ترین آنها محسوب می‌شود. داستان دانشنامه از زمستان سال ۱۳۹۲ آغاز شد؛ زمانی که کتاب «فرهنگ واژه‌های بانکداری و پرداخت الکترونیک» به قلم وحید صیامی منتشر شد.

حجم کتاب ۱۳۰ صفحه بود و در مدت کوتاهی به همت راه پرداخت و با حمایت شرکت توسن تکنو منتشر شد. این کتاب گرچه همان زمان هم تا حدی نیاز به تعریف واژه‌ها و اصطلاحات صنعت پرداخت و بانکداری الکترونیکی را مرتفع می‌کرد، اما به‌دلیل وسعت واژه‌ها و اصطلاحات این صنعت جای یک کتاب جامع خالی بود تا اینکه یک سال بعد نتیجه همکاری مشترک صیامی، توسن تکنو و راه پرداخت به کتابی ۷۷۲ صفحه‌ای تبدیل شد که این بار نام دانشنامه را با خود یدک می‌کشید.

نویسنده: وحید صیامی

ناشر: راه پرداخت / ۷۷۲ صفحه / قیمت: ۵۰ هزار تومان

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */