راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

علیرضا کریمی از سیمرغ تجارت خداحافظی کرد

علیرضا کریمی که از خرداد 96 مدیرعامل شرکت سیمرغ تجارت شده بود، روز 2 آبان 97 پس از 17 ماه به ماموریت خود در این شرکت خاتمه داد.

شرکت سیمرغ تجارت بازوی اجرایی بانک تجارت در حوزه پرداخت‌های خرد با هدف توسعه کیف پول الکترونیکی در سال 91 ایجاد شد. سیمرغ تجارت در طول فعالیت خود موفق شده بود در چندین شهر در سطح کشور، پروژه‌های شهروندی را به اجرا درآورد. همچنین صدور چهار و نیم میلیون کارت کیف پول بانک تجارت ازجمله بزرگ‌ترین پروژه‌های اجرای این شرکت بود.

کریمی که پیش از مدیرعاملی سیمرغ در سوابق خود، مدیریت امور بانکداری متمرکز و توسعه خدمات الکترونیک بانک تجارت و همچنین معاونت کسب‌وکار شرکت توسعه ارتباطات الکترونیک تجارت ایرانیان (تاتا) را بر عهده داشته است، همواره در همه مسئولیت‌های خویش چهره‌ای اجرایی و فنی با نگاه کسب‌وکاری بوده است.

عمده دستاوردهای دوره مدیریت علیرضا کریمی در شرکت سیمرغ را می‌توان تحقق بالاترین نرخ سود خالص (EPS) در طول فعالیت این شرکت، توسعه اپلیکیشن Simopay و کیف پول موبایلی این شرکت و همچنین توسعه سوییچ پذیرندگی سیمرغ جهت ارائه سرویس‌های بانک تجارت برشمرد.

1 دیدگاه
  1. فریدون خازنی پور می‌گوید

    علیرضا کریمی عزیز و دوست داشتنی بهترين مدیر عامل موفق سیمرغ در همه ارسها موفق وسربلند سلام ودرود خدا بر چین مردان خدایی صد احسن بر چین چهرهای با سلاوت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.