شرکت‌ها پی‌تک (PayTech)

به پرداخت ملت شانزدهمین شرکت پرداخت الکترونیک جهان شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بر اساس آخرین گزارش منتشره از نشریه نیلسون ریپورت (سپتامبر ۲۰۱۸)، شرکت به پرداخت ملت در بین ۱۵۰ شرکت بزرگ بین‌المللی حوزه پرداخت الکترونیک، با فعالیت خود طی سال ۲۰۱۷ رتبه شانزدهم را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت به پرداخت ملت، نشریه معتبر نیلسون ریپورت در شماره ۱۱۳۹ خود مهم‌ترین پذیرنده‌های پرداخت سطح بین‌الملل را معرفی کرده به‌طوری‌که در بین ۱۵۰ پذیرنده برتر، به پرداخت ملت با ۴ پله صعود جایگاه شانزدهم بین‌المللی در صنعت پرداخت الکترونیک جهان را کسب کرد.

یازده شرکت PSP ایرانی در بین ۱۵۰ شرکت پذیرنده برتر جهان

به پرداخت ملت طی چندین سال اخیر جایگاه نخست در حوزه پرداخت الکترونیک خاورمیانه و کشور را به خود اختصاص داده و با بیش از ۵/۳ میلیارد تراکنش سالانه از رتبه بیستم به جایگاه شانزدهم بین‌المللی در این صنعت صعود کرده است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱ دیدگاه

  • من که به به پرداخت ملت اعتماد ندارم از درگاه اینترنتی آن هم خرید نخواهم کرد! چندین بار از این شرکت شارژ خریدم اما به ایمیلم ارسال نکردن وقتی هم پیگیری کردم میگن من شارژ اتوماتیک خریدم خطم هم شارژ شد درحالی که من شارژ به صورت رمز خریدم!!

/* ]]> */