راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

مشارکت 24 میلیارد تومانی نیکوکاران آپ در نیمه اول سال 97

از ابتدای سال 97 تا پایان شهریورماه، مردم نیکوکار کشورمان مبلغ 240 میلیارد ریال کمک‌های نقدی خود را از طریق اپلیکیشن آپ و کد دستوری #733* به‌صورت مستقیم به‌حساب بیش از 20 موسسه، سازمان و نهاد خیریه واریز کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ)، این شرکت در راستای مسئولیت اجتماعی خود باهدف ترویج فرهنگ نوع‌دوستی و کمک به نیازمندان، با ایجاد بخش نیکوکاری در اپلیکیشن آپ، امکان واریز مستقیم وجه نقد به‌حساب موسسه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای خیریه را فراهم کرده است.

هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی 98-97 آپ با همراهی موسسه خیریه بهنام دهش‌پور پویش «مهر با مهربانی» را به‌منظور تأمین لوازم‌التحریر فرزندان بیماران مبتلابه سرطان تحت پوشش این موسسه خیریه راه‌اندازی کرد.

همچنین آپ در راستای مسئولیت اجتماعی خود دو پویش با سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران راه‌اندازی کرد که این پویش‌ها نیز تاکنون با مشارکت بیش از 6 میلیارد ریالی مخاطبان روبرو شد.

آپ با مشارکت جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران در طرح ملی «نذر آب»، به تأمین آب شرب هم‌وطنان مناطق محروم جنوب شرق کشور می‌پردازند. این پویش برای یاری‌رسانی به مردم آسیب‌دیده از خشک‌سالی در سیستان و بلوچستان راه‌اندازی شده است.

تأمین ۱۲۷۰ تانکر آب با گنجایش‌های ۲۰۰۰، ۵۰۰۰ و ۱۰ هزار لیتری به‌تناسب جمعیت هر بخش و همچنین تهیه و توزیع آب بسته‌بندی در جنوب شرق کشور در این پویش پیگیری می‌شود.

در طرح «یه لقمه مهربونی» نیز آپ با مشارکت سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در راستای تحقق شعار «شهر زیست پذیر، شهروند مشارکت‌پذیر» به‌منظور تأمین غذای روزانه نیازمندان، کارتن‌خواب‌ها و کودکان کار می‌پردازد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده گزارش تصویری کمپین‌های مشارکتی می‌توانند به کلوپ آپ در اپلیکیشن آپ مراجعه کنند.

شرکت آسان پرداخت پرشین در جهت ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی خود، در حوزه‌های مشارکتی همچون فعالیت‌های حفظ محیط‌زیست و منابع طبیعی، حمایت از مؤسسات خیریه، حمایت از جوامع علمی، اشتغال‌زایی و کارآفرینی در حوزه پرداخت الکترونیک همواره پیشگام بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.