شرکت‌ها پی‌تک (PayTech)

ابلاغ ویرایش جدید سند فرایند آغاز به فعالیت پرداخت‌یاران در شبکه پرداخت الکترونیک کشور

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ویرایش جدید سند «فرایند آغاز به فعالیت پرداخت‌یاران در شبکه پرداخت الکترونیک کشور» ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شاپرک، تاکنون بیش از ۵۰ درخواست ارائه خدمات پرداخت‌یاری از سوی شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت به شرکت شاپرک ارسال‌شده و فرایند آزمون‌های فنی و امنیتی با ۲۰ شرکت با موفقیت طی شده است.

شرکت‌هایی که همچنان خارج از چارچوب پرداخت‌یاری به ارائه خدمات تجمیع وجوه و تسویه با پذیرندگان مبادرت می‌ورزند و هنوز آمادگی خود را برای انجام آزمون‌های فنی و امنیتی با شاپرک اعلام نکرده‌اند به‌عنوان پذیرنده متخلف شناسایی‌شده و پس از مسدود شدن درگاه‌های پرداخت در فهرست سیاه شبکه پرداخت قرار می‌گیرند.

متقاضیان ارائه خدمات پرداخت‌یاری که قصد ورود به این کسب‌وکار رادارند همواره می‌توانند درخواست خود را مطابق با آخرین ویرایش مستند فرایند آغاز به فعالیت پرداخت‌یاران در شبکه پرداخت الکترونیک کشور از طریق یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت به شاپرک ارائه کنند.

برای دریافت لینک مستند اینجارا کلیک کنید.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */