انتخاب سردبیر شرکت‌ها

سجاد بنابی دستیار وزیر ارتباطات در امور جوانان شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

وزیر ارتباطات طی حکمی دستیار خود در امور جوانان و رئیس شورای دستیاران امور جوانان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را منصوب کرد.

به گزارش تسنیم، محمدجواد آذری جهرمی در حکمی سجاد بنابی را به‌عنوان دستیار وزیر در امور جوانان و رئیس شورای دستیاران امور جوانان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب کرد.

سجاد بنابی دستیار وزیر در امور جوانان و رئیس شورای دستیاران امور جوانان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

سجاد بنابی دستیار وزیر در امور جوانان و رئیس شورای دستیاران امور جوانان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

در حکم انتصاب سجاد بنابی، آمده است:

«امید است با استعانت از قادر متعال ضمن برقراری ارتباط تنگاتنگ با نیروهای جوان شاغل در سطح مجموعه وزارت، در شناسایی نخبگان و اندیشمندان جوان و راهبری شورای مشورتی جوانان برای استفاده حداکثری از ظرفیت کم‌نظیر و عظیم اقشار جوان برای تحقق اهداف عالیه دولت دوازدهم تلاش کرده و با پیگیری‌های مجدانه و بهره‌گیری از نقطه نظرات و پیشنهادهای دستیار جوان سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته زمینه تقویت و ارتقای جایگاه جوانان توانمند و متعهد انقلابی را در خانواده بزرگ ارتباطات فراهم کنید.»

سجاد بنابی فارغ‌التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف است و ضمن کسب رتبه اول آزمون سراسری سال ۱۳۷۹ دانشگاه‌ها، از فعالان زیست‌بوم کسب‌وکارهای نوپا محسوب می‌شود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */