راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

جزئیات برگزاری همایش راهبردی مدیریت کارآفرینی در ITC

نخستین همایش راهبردی مدیریت کارآفرینی در فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران (EMIC Tech ۲۰۱۲) شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش راه پرداخت به نقل از افتانا، این همایش چهار محور اصلی را دنبال خواهد کرد که عبارتند از کارآفرینی در فناوری اطلاعات، کارآفرینی در فناوری ارتباطات، کارآفرینی در حوزه امنیت اطلاعات، کارآفرینی در حوزه بانکداری الکترونیک.

بنابر اعلام دبیرخانه همایش، همزمان با برگزاری این رویداد بزرگ در کشور، مراسم اهدای تندیس پرتو زرین کارآفرینی به فعالان منتخب این حوزه در بخش‌های مختلف، نیز برگزار و با اهدای این تندیس از فعالیت شرکت‌ها، محققان و پژوهشگرانی که توسط هیئت داوری حائز دریافت آن هستند تقدیر خواهد شد.

همچنین علاوه بر این رویداد نخستین نمایشگاه کارآفرینان ICT ایران نیز با هدف ایجاد بستری برای ارتباط بی‌واسطه کلیه افراد و شرکت‌های کارآفرین با مشتریان و سرمایه‌گزاران برگزار می‌گردد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی دبیرخانه همایش emictech.com مراجعه کنند. ضمنا جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه‌های پیرامون این همایش از طریق سامانه پیام کوتاه قابل دریافت است. لذا برای عضویت در این سامانه کافیست شماره ۲ را به شماره ۳۰۰۰۶۰۰۰۲۳۸۲۶۲ ارسال نمایند. به زودی جزئیات بیشتری در این خصوص منتشر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.