راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

رونمایی از سرویس خرید بلیت هواپیما در اپلیکیشن تاپ

در آخرین روز از بیست‌وچهارمین نمایشگاه الکامپ، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان از امکان خرید بلیت پروازهای داخلی و خارجی، که جدیدترین سرویس ارائه‌شده در اپلیکیشن تاپ است، رونمایی کرد. مراسم رونمایی در غرفه تاپ و با حضور رئیس هیئت‌مدیره شرکت تابان آتی پرداز، علیرضا علیزاده، مدیر روابط عمومی و حمیدرضا محمدی مدیرعامل شرکت برگزار شد.

سرویس خرید بلیت پرواز از اول هفته آینده به‌صورت عمومی در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت و محمدی درباره مزیت‌های این سرویس، نسبت به دیگر سرویس‌های مشابه در بازار گفت:

«وجه تمایز این سرویس با دیگر سرویس‌های موجود در بازار در وسعت ارائه سرویس است؛ یعنی تعداد خطوط پروازی در سراسر دنیا که افراد می‌توانند از طریق اپلیکیشن تاپ، به‌صورت ریالی از آن خرید کنند، بالای 3 هزار خط پروازی است و در ایران هم بیش از 64 خطر پرواز پشتیبانی می‌شود. همچنین قیمتی که مردم سرویس‌های پروازشان را خریداری می‌کنند، قیمت‌های بسیار مناسب‌تری نسبت به خیلی سرویس‌های دیگر در بازار است.»

علاوه بر این ویژگی، محمدی در پاسخ به این سوال که چرا افراد باید برای خرید بلیت از اپلیکیشن تاپ استفاده کنند، گفت که آنها تمامی سرویس‌ها را یکجا به مردم ارائه می‌کنند و به‌زودی هرآنچه تصورش را بکنید از طریق اپلیکیشن تاپ ارائه خواهد شد.

خرید بلیت هواپیما در اپلیکیشن تاپ

پیش‌تر امکان خرید بلیت قطار در این اپلیکیشن راه‌اندازی شده بود، همچنین مردم برای اولین بار می‌توانند در جشن حافظ، برترین چهره تلویزیونی را از طریق اپلیکیشن تاپ انتخاب کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.