شرکت‌ها

حضور به‎پرداخت ملت در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

پرداخت ملت با شعار «تجربه به‌ترین پرداخت با شرکت اول خاورمیانه» در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ که از ۶ مرداد تا ۹ مرداد ۹۷ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، در سالن ۳۸ غرفه شماره ۴۸۱ حضور خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی به‌پرداخت ملت، این شرکت با معرفی محصولات و خدمات جدید، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و با تأکید بر حمایت از شرکت‌های استارت‌آپی، دانش‌بنیان و علاقه‌مندان به صنعت PSP حضوری فعال خواهد داشت. همچنین در این نمایشگاه آخرین محصولات این شرکت برای علاقه‌مندان به حوزه فناوری ارائه می‌شود تا بتوانند با کسب‌وکار آتی خود آشنا شده و آن را رونق دهند.

در الکامپ ۲۴، شرکت به‌پرداخت ملت خدمات و محصولات چندمنظوره‌ خود را ارائه می‌کند که فروشگاه بدون صندوق‌دار به‌عنوان یک خدمت جدید در کنار محصول استراتژیک این شرکت یعنی اپلیکیشن سکه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

همچنین به‌پرداخت ملت بازی نقشه گنج را در قالب آموزش برای بازدیدکنندگان این نمایشگاه طراحی کرده است که مخاطبین با ورود به آن می‌توانند علاوه بر انجام یک بازی هیجان‌انگیز در پایان از جوایز اپلیکیشن سکه بهره‌مند شوند.

ازاین‌رو به‌پرداخت ملت در الکامپ ۲۴، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در سالن شماره ۳۸ غرفه ۴۸۱ و ۴۸۷ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */