راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

به پرداخت ملت آگهی پذیره‌نویسی افزایش سرمایه این شرکت را منتشر کرد

به اطلاع می‌رساند به استناد مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت به پرداخت ملت (سهامی عام)، مورخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ و مجوز شماره ۰۰۳-۴۰۲۲۳۹/۹۷۴ مورخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ و تمدیدیه شماره ۰۰۶-۴۰۲۲۳۹/۹۷۵ مورخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ سازمان بورس و اوراق بهادار، مقرر شد سرمایه شرکت از طریق صدور سهام جدید از مبلغ ۹۵۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال به مبلغ ۱.۴۵۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال، منقسم به ۱.۴۵۰.۰۰۰.۰۰۰ سهم ۱.۰۰۰ ریالی به‌شرط زیر افزایش یابد:

 1. سرمایه فعلی شرکت: ۹۵۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
 2. مبلغ افزایش سرمایه: ۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
 3. مبلغ سرمایه پس از افزایش: ۱.۴۵۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
 4. ارزش اسمی هر سهم: ۱.۰۰۰ ریال
 5. تعداد سهام عرضه‌شده: ۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ سهم
 6. نوع سهم: عادی بانام
 7. محل افزایش سرمایه: افزایش سرمایهٔ شرکت از محل و به تفکیک زیر انجام خواهد شد؛ ۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی.
 8. موضوع افزایش سرمایه: نوسازی پایانه‌های قدیمی، توسعه و بازسازی دستگاه‌های پوز مستقر در جایگاه‌های سوخت و همچنین مدل‌سازی سوئیچ قدیمی و جایگزینی آن.
 9. به هر صاحب‌سهم، درازای هر ۱۰۰ سهم متعلقه در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ تعداد ۵۲ حق تقدم خرید سهم جدید تعلق می‌گیرد. بدیهی است تعداد دقیق سهام و حق تقدم‌های متعلقه هر سهم در گواهینامه حق-تقدم محاسبه و به سهامداران اعلام خواهد شد.
 10. سهامدارانی که ظرف مدت هفت روز از تاریخ انتشار آگهی به علت تغییر آدرس و یا به هر دلیل، گواهینامه حق تقدم خود را دریافت نکنند، می‌توانند جهت دریافت گواهینامه مربوطه:
  به آدرس مندرج دربند ۱۲ این آگهی مراجعه کنند.
  به سامانه اینترنتی www.mybours.info مراجعه و فرم مربوطه را پرینت کنند.
 11. مهلت استفاده از حق تقدم در خرید سهام جدید ۶۰ روز از تاریخ انتشار این آگهی است.
 12. سهامدارانی که تمایل به استفاده از حق تقدم خوددارند، حسب مورد باید بر اساس موارد بیان‌شده زیر اقدام کنند:
  سهامدارانی که به‌موجب گواهی حق تقدم خرید سهام جدید، فاقد مطالبات بوده و یا مطالبات آنان، بهای سهام جدید را تأمین نمی‌کند، باید ظرف مهلت مقرر بهای سهام یا مابه‌التفاوت آن را از طریق شناسه پرداخت که شامل کد ملی برای اشخاص حقیقی و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی است، به‌حساب شماره ۳۴/۸۴۱۹۷۸۵۲ این شرکت نزد بانک ملت شعبه کندوان انقلاب واریز و رسید بانکی مربوطه را به انضمام گواهینامه حق تقدم خرید سهام جدید، ظرف مهلت استفاده از حق تقدم، با پست سفارشی به صندوق پستی ۳۱۱-۱۳۱۸۵ ارسال کرده و یا مدارک را مستقیماً به آدرس تهران خیابان شهید کلاه دوز خیابان دیباجی جنوبی کوچه مژگان پلاک ۲ امور سهام تحویل و رسید دریافت کنند.
  سهامدارانی که به‌موجب گواهینامه حق تقدم خرید سهام جدید، دارای مطالبات به میزان بهای سهام جدید است، باید ظرف مهلت مقرر ضمن تکمیل گواهی حق تقدم، مبنی بر اعلام موافقت با تبدیل مطالبات به سرمایه، مراتب را با پست سفارشی به صندوق پستی ۳۱۱-۱۳۱۸۵ ارسال کرده و یا مدارک را مستقیماً به آدرس تهران خیابان شهید کلاه دوز خیابان دیباجی جنوبی کوچه مژگان پلاک ۲ امور سهام تحویل و رسید دریافت کنند.
  تذکر: عدم ارسال مستندات یادشده یا عدم واریز بهای اسمی، به‌منزله عدم استفاده از حق تقدم است.
 13. در صورت عدم تمایل به مشارکت در افزایش سرمایه، سهامداران می‌توانند در مهلت تعیین‌شده برای پذیره‌نویسی نسبت به واگذاری حق تقدم خود از طریق بورس اوراق بهادار تهران اقدام کنند. با توجه به قابلیت معاملهٔ مکرر حق تقدم خرید سهام شرکت، خریداران نهایی باید قبل از پایان مهلت پذیره‌نویسی نسبت به واریز بهای سهام جدید و ارسال مستندات به شرح بند ۱۲ اقدام کنند. بدیهی است در صورت عدم ارسال مستندات یادشده یا عدم واریز بهای اسمی، سهام جدید به آن‌ها تعلق نخواهد گرفت.
 14. حق تقدم سهامدارانی که در مهلت مقرر از حق تقدم خود استفاده نکرده‌اندو همچنین پاره سهم‌های ایجادشده، توسط شرکت از طریق شرکت بورس اوراق بهادار تهران عرضه و مبلغ حاصل از فروش، پس از کسر هزینه‌ها و کارمزد متعلقه به‌حساب بستانکاری سهامداران منظور خواهد شد.

 

نکات مهم:

 • مسئولیت صحت و قابلیت اتکای اطلاعات آگهی پذیره‌نویسی بر عهد ناشر است.
 • ناشر، شرکت تأمین سرمایه، حسابرس، ارزش‌یابیان و مشاوران حقوقی ناشر، مسئول جبران خسارت وارده به سرمایه‌گذارانی هستند که در اثر قصور، تقصیر، تخلف و یا به دلیل ارائه اطلاعات ناقص و خلاف واقع در عرضه اولیه که ناشی از فعل یا ترک فعل آن‌ها باشد، متضرر شده‌اند.
 • ثبت اوراق بهادار نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، به‌منظور حصول اطمینان از رعایت مقررات قانونی و مصوبات سازمان بورس و اوراق بهادار و شفافیت اطلاعاتی بوده و به‌منزله تأیید مزایا، تضمین سودآوری و یا توصیه و سفارشی در مورد شرکت‌ها یا طرح‌های مرتبط با اوراق بهادار توسط سازمان نیست.
 • با توجه به زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیان شرکت، این افزایش سرمایه تا تاریخ برگزاری مجمع نزد مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت خواهد رسید.
 • سایر افرادی که تمایل به خرید حق تقدم عرضه‌شده در بورس اوراق بهادار تهران رادارند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فعالیت شرکت، می‌توانند به سایت اینترنتی شرکت به آدرس www.behpardakht.com مراجعه و یا با شمارهٔ تلفن ۲۷۳۱۰۰۰۰ تماس حاصل کنند.
 • گزارش توجیهی هیئت‌مدیره در خصوص افزایش سرمایه، گزارش بازرس قانونی در این خصوص و همچنین بیانیهٔ ثبت سهام جدید در سایت اینترنتی شرکت به آدرس www.behpardakht.com و سامانهٔ جامع اطلاع‌رسانی ناشران اوراق بهادار به آدرس www.codal.ir در دسترس است.

شماره ثبت‌شده: ۲۵۴۹۱۸

شماره شناسهٔ ملی: ۱۰۱۰۲۹۵۲۴۱۲

منبع: روابط عمومی شرکت به پرداخت ملت

4 نظرات
 1. مدیر معین پردازش می‌گوید

  درود
  وقت بخیر

  وب سایت http://www.mybourse.info غیرفعال شده این سایت انتقال پیدا کرده به آدرس http://www.mybours.info
  بدون حرف e آخر
  لطفا اطلاعات را تصحیح بفرمایید چون موجب مشکلات بسیاری برای ما شده

  بسیار ممنون
  مدیر mybours

  1. رسول قربانی می‌گوید

   سلام
   به روز شد

   1. معین پردازش می‌گوید

    سپاس از شما

 2. وحید شفیعی می‌گوید

  درود
  وقت بخیر

  وب سایت http://mybours.info غیرفعال شده و به این سایت انتقال پیدا کرده به آدرس

  https://mybours.com

  لطفا اطلاعات را تصحیح بفرمایید

  بسیار ممنون
  مدیر mybours

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.