بانک‌ها

رونمایی از کارت اعتباری موسسه توسعه / اولین دستاورد سال ۹۱

نوشته شده توسط رضا قربانی

کارت اعتباری به عنوان اولین خدمت بانکی سال جدید در مؤسسه اعتباری توسعه رونمایی شد.

به گزارش امور روابط عمومی و بازاریابی، مؤسسهٔ اعتباری توسعه به منظور ارزش افزایی و آرامش مشتریان و در راستای افزایش محصولات سبد کارت‌های بانکی و ارائه خدمات نوین بانکداری الکترونیک، اقدام به صدور کارت خرید اعتباری به عنوان اولین محصول جدید بانکی در سال ۱۳۹۱ کرد.

مؤسسهٔ اعتباری توسعه با علم به این موضوع که در جامعه ما هر روز دامنه استفاده از کارت‌های الکترونیکی وسیع‌تر می‌شود، با کارت‌های اعتباری موقعیتی مناسب جهت خرید کالا و خدمات را برای مشتریان پدید آورده است، به گونه‌ای که پس از صرف مبلغ مورد نیاز، می‌توانند وجه هزینه شده را به صورت نقد یا اقساط، پرداخت نمایند.

از جمله مزایای بهره برداری از کارت‌های مذکور علاوه بر ارزش آفرینی برای مشتریان خوش حساب افزایش قدرت خرید با اعتبار مؤسسهٔ اعتباری توسعه، امکان بازپرداخت اعتبار مصرفی به صورت نقد یا اقساط، ایجاد امنیت و آرامش در حمل و نگه داری پول و سرعت و دقت در عملیات پولی است.

شایان ذکر است کارت اعتباری دورهٔ آزمایشی ۶ ماهه را در مؤسسهٔ اعتباری توسعه طی کرده است.

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */