راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

امکان خرید BMW با بیت‌کوین در بریتانیا فراهم شد

به‌تازگی یک نمایندگی فروش محصولات بی‌ام‌و در بریتانیا امکان دریافت بیت‌کوین به‌جای پول رایج را برای فروش خودروها فراهم کرده است.

به گزارش زومیت، بالاخره پای ارزهای رمزنگاری‌شده به دنیای خودروها باز شد. اخیراً نمایندگی BMW استفان جیمز در شهرهای لندن و کنت بریتانیا اعلام کرده است که ازاین‌پس مشتریان می‌توانند با پرداخت بیت‌کوین خودروی موردعلاقهٔ خود را خریداری کنند.

این خبر روز چهاردهم تیر سال جاری در قالب یک توئیت منتشرشده است. بر اساس این توئیت، این نمایندگی از پلتفرم بیت‌پی (BitPay) برای پرداخت‌های بیت‌کوینی استفاده می‌کند.

بیت‌پی یک پلتفرم جهانی است که امکان خریدهای جزئی، پرداخت صورت‌حساب‌ها و تجارت الکترونیک را از طریق بیت‌کوین فراهم می‌کند. بانفوذ هر چه بیش‌تر ارزهای رمزنگاری‌شده در بازار، هرروز شرکت‌های بیش‌تری بیت‌کوین را به‌عنوان معروف‌ترین ارز رمزنگاری‌شده، برای انجام مبادلات مالی می‌پذیرند.

به‌این‌ترتیب عجیب نیست که حالا پای ارزهای رمزنگاری‌شده به دنیای خودروها بازشده باشد. نباید فراموش کرد که در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی ارزش بیت‌کوین با رشد چشم‌گیر مواجه شد وعده‌ای از افراد عادی که در این ارز رمزنگاری‌شده سرمایه‌گذاری کرده بودند، ثروتی هنگفت به دست آوردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت