خبر

برگزاری مجمع عمومی عادی بانک مشترک ایران ونزوئلا

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه (نوبت دوم) صاحبان سهام بانک مشترک ایران ونزوئلا پس از اخذ مجوز از بانک مرکزی با حضور صاحبان سهام این بانک، شنبه ۱۶ تیرماه ۹۷ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران ونزوئلا، در این جلسه پس از ارائه گزارش فعالیت‌های بانک در سال مالی ۱۳۹۶ توسط داوود بنایی مدیرعامل، استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، مربوط به دوره مالی یادشده که بر مبنای نمونه بانک مرکزی منطبق بر استاندارد جهانی گزارشگری مالی بین‌المللی (IFRS) تهیه‌شده بود، به تصویب اعضای مجمع عمومی رسید.

در این جلسه مدیرعامل بانک مشترک ایران ونزوئلا، ضمن اشاره به فهرست اقدامات انجام‌شده و همچنین عناوین برنامه‌های عملیاتی در دست اجرا، سال مالی ۱۳۹۷ را سال حضور فعال در عرصه بانکداری نوین دانست. بر اساس این گزارش، مجمع موسسه حسابرسی بیات رایان به‌عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی بانک برای سال مالی ۱۳۹۷ انتخاب و روزنامه کثیرالانتشار دنیای اقتصاد نیز جهت درج آگهی بانک تعیین شد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */