شرکت‌ها

سپ در میان ۵۰ شرکت برتر فعال بورس

تراکنش‌های اینترنتی
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

در تازه‌ترین به‌روزسانی فهرست شرکت‌های فعال بورس، سپ در میان ۵۰ شرکت فعال‌تر بورس قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سامان، در حالی فهرست ۵۰ شرکت فعال‌تر بورس تهران برای سه‌ماهه نخست سال ۱۳۹۷ به‌روز شد که با حذف و اضافه شدن ۴ نماد جدید، نام شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، تنها باگذشت دو هفته از عرضه اولیه، در این فهرست به چشم می‌خورد.

رتبه‌بندی و شناسایی شرکت‌های فعال‌تر در بورس اوراق بهادار تهران بر پایه ترکیبی از قدرت نقد شوندگی سهام و میزان دادوستد سهام در تالار معاملات (تعداد و ارزش سهام دادوستد شده)، تناوب دادوستد سهام در تالار معاملات (تعداد روزهای دادوستد شده و دفعات دادوستد شده) و معیار تأثیرگذاری شرکت بر بازار (میانگین تعداد سهام منتشرشده و میانگین ارزش جاری سهام شرکت در دوره بررسی) صورت می‌گیرد.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) در تاریخ سوم آبان ماه سال ۱۳۹۶ با شماره ۱۱۵۴۱ موفق به پذیرش در بورس شده و عرضه اولیه سهام این شرکت، در ۱۳ خردادماه سال جاری انجام شد که مورد استقبال چشمگیر فعالان بازار سرمایه قرار گرفت.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */