خبر

انتقاد جهرمی از عدم همکاری برای توسعه دولت الکترونیکی

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار یک توییت از عدم همکاری دستگاه‌های دولتی در اتصال عملی به دولت الکترونیک انتقاد کرد.

به گزارش دنیای اقتصاد، محمدجواد آذری جهرمی در اکانت توییتر نوشت: «فسادها و رانت‌های کشور با راه‌اندازی دولت الکترونیکی قابل شفاف‌سازی است.» او بابیان اینکه طرح رجیستری بخش کوچکی از دولت الکترونیکی بود، ادامه داد: «اکنون اکثر زیرساخت‌های دولت الکترونیکی آماده است.»

وزیر ارتباطات این سؤال را مطرح کرد که چرا دستگاه‌هایی که باید در برخورد با فساد پیش‌قدم باشند در اتصال عملی به دولت الکترونیکی همکاری نمی‌کنند. وزارت ارتباطات هفته گذشته فهرستی از واردکنندگان موبایل را منتشر کرد که طی چند ماه گذشته ارز با نرخ دولتی دریافت کرده‌اند. انتشار این لیست باعث واکنش‌های گسترده‌ای در سطح بازار شد ازجمله اینکه در بازرسی تعزیراتی از یکی از این شرکت‌ها مشخص شد بیش از ۱۵ هزار گوشی باقیمت گران به یک نفر فروخته‌شده است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */