شرکت‌ها

مزیت‌های راهکار استفاده از تبلت پوز اندرویدی رهیاب در بخش رستوران

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت رهیاب رایان فردا در ششمین حضور خود در نمایشگاه سیملس در کنار پارتنر چینی خود به نام SZZT، از دستگاه کارت‌خوان اندرویدی به‌عنوان صندوق فروشگاهی اندرویدی رونمایی کرد. این دستگاه در حوزه‌های مختلفی کاربرد دارد که یکی از این حوزه‌ها، حوزه رستوران است. رهیاب یا همکاری شرکت فناوری اطلاعات پارمیس راهکاری نوین در حوزه رستوران با استفاده از تبلت پوز اندرویدی (All in One) ارائه کرده است.

ببینید: رهیاب رایان فردا از اولین کارت‌خوان فروشگاهی اندرویدی به‌عنوان صندوق فروشگاه اندرویدی رونمایی کرد

محمد پورسرپرست مدیر فروش و بازاریابی شرکت رهیاب رایان فردا در خصوص مزایای استفاده از این راهکار، گفت: «در خصوص مزیت‌های راهکار استفاده از تبلت پوز اندرویدی رهیاب در بخش رستوران، می‌توانم بگویم که «تکریم مشتری با دریافت فاکتور و پرداخت صورتحساب در محل سرو غذا (پای میز غذا)»، «جلوگیری از ایجاد صف‌های طولانی برای پرداخت صورتحساب پای صندوق»، «سهولت در سفارش‌گیری»، «چک کردن آنلاین میزان سفارش‌ها»، «تفکیک نوع پرداخت‌ها (نقدی و کارت)»، «ثبت مشتریان و ارسال پیامک به مناسبت‌های گوناگون»، «کاهش میزان هزینه‌ها برای تجهیز رستوران»، «امنیت بالای اطلاعات و کنترل میزان فروش»، «چاپ گزارش‌های متنوع»، «کنترل انبار و ثبت نقطه سفارش مواد غذایی»، «امکان ویرایش منو با صلاحدید مدیر مجموعه»، «امکان گروه‌بندی منوی غذا، سالاد، نوشیدنی و … به تفکیک با عکس»، «امکان نگهداری فاکتور به‌صورت باز تا تکمیل سفارش»، «امکان فروش محصولات بسته‌بندی با خواندن بارکد و کسر موجودی از انبار»، «قابلیت ثبت و ویرایش کالا در سامانه ابری (Cloud-Based)» و «قابلیت ثبت سفارش توسط خود مشتری» از مزایای آن هستند.»

ببینید: کارت‌خوانی برای همه فروشگاه‌ها

مزیت‌های راهکار استفاده از تبلت پوز اندرویدی رهیاب در بخش رستوران

مزیت‌های راهکار استفاده از تبلت پوز اندرویدی رهیاب در بخش رستوران

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */