بانک‌تک (BankTech)

امیر لعلی مدیر روابط عمومی بانک صادرات شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

دکتر حجت الله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران طی حکمی، امیر لعلی را به‌عنوان رئیس اداره کل روابط عمومی این بانک منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، در این حکم ضمن تأکید بر نقش و اهمیت جایگاه روابط عمومی آمده است؛ نظر به شایستگی، تعهد، تجربیات و سوابق جنابعالی، به‌موجب این حکم به سمت رئیس اداره کل روابط عمومی منصوب می‌شوید تا با بهره‌مندی از دانش و تجربه خود، این بانک را در دستیابی به اهداف تنظیم‌شده خود، یاری کنید. مزید توفیقات جنابعالی را در مسئولیت خطیری که بر عهده‌دارید، از محضر قادر متعال خواستارم.

همچنین با حضور رضا صدیق، عضو هیئت‌مدیره بانک، حسن زاهدی رئیس اداره کل حوزه مدیریت و همچنین همکاران اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران، امیر لعلی به‌عنوان رئیس جدید این اداره کل معرفی شد.

امیر لعلی که جانشین حمیدرضا رهبر شده است، دانش‌آموخته رشته اقتصاد است و سابقه سال‌ها فعالیت مطبوعاتی، عضویت در هیئت‌مدیره انجمن روابط عمومی ایران و تدریس در حوزه‌های ارتباطات، روابط عمومی، رسانه و اقتصاد را در کارنامه خود دارد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */