blue

اعلام موجودی

با کلیک بر روی لوگوی هر بانک به صفحه اعلام موجودی آن بانک یا صفحه راهنمای دریافت اعلام موجودی آن بانک هدایت خواهید شد.

اعلام موجودی بانک‌های خصوصی

اعلام موجودی اینترنتی بانک آیندهاعلام موجودی اینترنتی بانک اقتصاد نویناعلام موجودی اینترنتی بانک ایران زمیناعلام موجودی اینترنتی بانک انصاراعلام موجودی اینترنتی بانک تجارتاعلام موجودی اینترنتی بانک دیاعلام موجودی اینترنتی بانک پاسارگاداعلام موجودی اینترنتی بانک پارسیاناعلام موجودی اینترنتی بانک حکمتاعلام موجودی اینترنتی بانک رفاهاعلام موجودی اینترنتی بانک ساماناعلام موجودی اینترنتی بانک سرمایهاعلام موجودی اینترنتی بانک سینااعلام موجودی اینترنتی بانک شهراعلام موجودی اینترنتی بانک صادراتاعلام موجودی اینترنتی بانک مهر ایراناعلام موجودی اینترنتی بانک قوامیناعلام موجودی اینترنتی بانک گردشگریاعلام موجودی اینترنتی بانک ملت

اعلام موجودی بانک‌های دولتی

اعلام موجودی اینترنتی پست بانک ایراناعلام موجودی اینترنتی بانک توسعه تعاوناعلام موجودی اینترنتی بانک توسعه صادرات اعلام موجودی اینترنتی بانک سپهاعلام موجودی اینترنتی بانک صنعت و معدناعلام موجودی اینترنتی بانک کارآفریناعلام موجودی اینترنتی بانک کشاورزیاعلام موجودی اینترنتی بانک ملیRefah-bank-Logo-Withe-Boxes-Template-way2pay-93اعلام موجودی اینترنتی بانک مسکن 

اعلام موجودی موسسه‌های مالی و اعتباری

اعلام موجودی اینترنتی موسسه اعتباری توسعهاعلام موجودی اینترنتی موسسه مالی و اعتباری مهر

در شبکه بانکی کشور، مشتری می‌تواند با مراجعه به کانال‌های مختلف که توسط بانک افتتاح کننده حساب مشخص می‌شود، از موجودی حساب خود نزد بانک مطلع گردد. بانک‌های مختلف برای ارائه اطلاعات مورد نیاز برای موجودی حساب کاربران در جهت تسهیل کردن ارائه خدمات به مشتری، از کانال‌ها مختلف استفاده می‌نمایند. به عنوان مثال در شبکه شتاب، سرویس ارائه موجودی به دارنده کارت بانکی ارائه شده و در قبال ارائه آن، درحال حاضر مبلغ ۱۰۰۰ ریال از حساب مشتری در قالب کارمزد خدمات بانکی کسر می‌گردد.

.

روش‌های اعلام موجودی کارت بانکی:

۱- مراجعه به شعبه افتتاح کننده حساب؛ در صورتی که بانک از یک سیستم متمرکز برای مدیریت حساب‌های مشتریان استفاده نماید، مشتری با مراجعه به هر شعبه می‌تواند از موجودی حساب خود مطلع گردد. در غیر این صورت مشتری باید به‌‌ همان شعبه‌ای که حساب را افتتاح کرده است، باید برای دریافت موجودی حساب خود مراجعه نماید.

۲- اعلام موجودی با استفاده از دستگاه‌های خود‌پرداز؛ دارندگان کارت‌های بانکی در صورتی که کارت خود را به حسابی در بانک متصل کرده باشند، می‌توانند با مراجعه به شبکه خودپردازهای بانکی در تمام کشور، از موجودی حساب خود مطلع شوند. البته باید بانک مورد نظر آن‌ها به شبکه شتاب وصل باشد. در غیر این صورت دریافت موجودی فقط از کانال دستگاه خود‌پرداز‌‌ همان بانک مقدور خواهد بود. (برای این کار به خود کارت بانکی و رمز اول کارت بانکی نیاز است)

۳- اعلام موجودی با استفاده از پایانه‌های فروشگاهی؛ در کنار شبکه خودپرداز‌های بانکی، دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند با مراجعه به شبکه پایانه‌های فروشگاهی در تمام کشور، از موجودی حساب خود مطلع شوند. البته باید بانک نصب کننده پایانه فروشگاهی، به شبکه شتاب وصل باشد. در غیر این صورت دریافت موجودی فقط از کانال پایانه فروشگاهی نصب شده توسط‌‌ همان بانک یا شرکت ارائه کننده خدمات پرداخت الکترونیک مقدور خواهد بود.نیز می‌تواند موجودی حساب دارنده کارت را اطلاع رسانی نماید. (برای این کار به خود کارت بانکی و رمز اول کارت بانکی نیاز است)

۴- اعلام موجودی با استفاده از تلفن؛ راهنمای کامل چگونگی اعلام موجودی از طریق تلفن و لیست شماره تلفنبانک همه بانک‌ها را می‌توانید از صفحه «اعلام موجودی تلفنی» در سایت راه پرداخت مشاهده کنید. علاوه بر اعلام موجودی، در صفحه اعلام موجودی تلفنی راه پرداخت اطلاعاتی از قبیل داشتن امکان انتقال وجه تلفنی و پرداخت قبوض تلفنی همه بانک‌ها نیز مشخص شده است. (در این روش، به شماره ۱۶ رقمی کارت، رمز دوم یا رمز تلفن بانک و در بعضی موارد کد CVV2 نیاز دارید.)
۵- اعلام موجودی با استفاده از تلفن همراه؛ این روزها همه از تلفن همراه استفاده می‌کنند. اگر شما هم از تلفن همراه استفاده می‌کنید و می‌خواهید با این وسیله کوچک دوست داشتنی موجودی حساب‌تان را چک کنید صفحه دانلود نرم‌افزارهای بانکداری همراه را ببینید. با نصب نرم‌افزار یا اپلیکیشن همراه بانک هر بانکی، علاوه بر اعلام موجودی می‌توانید از خدمات مختلف دیگری نیز بهره ببرید.
۶- اعلام موجودی با استفاده از اینترنت؛ در حال حاضر همه بانک‌های کشور، علاوه بر بسترهای معرفی شده در موارد قبلی، خدمات بانکی را بر روی اینترنت نیز ارائه می‌نمایند. معمولا همه خدماتی که در شعبه ارائه می‌شود، در وب سایت یا اصطلاحا اینترنت بانک مورد نظر، ارائه می‌شود. به عنوان مثال، کاربر می‌تواند با مراجعه به بانک، امکان استفاده از اینترنت را برای خدمات تعریف شده، فعالی نماید. کاربر می‌تواند با استفاده از وبسایت معرفی شده توسط بانک، وارد اینترنت بانک شده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نماید. (اطلاعات مورد نیاز در این شیوه برای بانک‌های مختلف، متفاوت است. در این شیوه، در برخی بانک‌ها به شماره ۱۲ رقمی کارت، کد CVV2، تاریخ انقضای کارت و رمز دوم نیاز دارید و در برخی دیگر از بانک‌ها به شناسه کاربر و رمز ورود به اینترنت بانک نیاز دارید.)

در ادامه نحوه ارائه خدمات موجودی بر روی بستر اینترنت بانک، چند بانک آورده شده است. برای ورود به صفحه ارائه اطلاعات موجودی، بر روی لینک های آن کلیک نمایید.

آموزش اعلام موجودی اینترنتی بانک صادرات

آموزش اعلام موجودی اینترنتی بانک ملی

آموزش اعلام موجودی اینترنتی بانک تجارت

آموزش اعلام موجودی اینترنتی بانک پارسیان

آموزش اعلام موجودی اینترنتی بانک سامان

آموزش اعلام موجودی اینترنتی بانک سپه

آموزش اعلام موجودی اینترنتی بانک مسکن

آموزش اعلام موجودی اینترنتی بانک کشاورزی

آموزش اعلام موجودی اینترنتی بانک رفاه کارگران

سرویس اعلام موجودی بانک پاسارگاد

سرویس اعلام موجودی بانک گردشگری

سرویس اعلام موجودی بانک اقتصاد نوین

سرویس اعلام موجودی بانک سرمایه

سرویس اعلام موجودی بانک ملت

سرویس اعلام موجودی بانک حکمت ایرانیان

سرویس اعلام موجودی بانک شهر

سرویس اعلام موجودی بانک انصار

سرویس اعلام موجودیبانک آینده (تات)

سرویس اعلام موجودی بانک توسعه تعاون

سرویس اعلام موجودی بانک دی

سرویس اعلام موجودی بانک سینا

سرویس اعلام موجودی بانک صنعت و معدن

سرویس اعلام موجودی بانک کارآفرین

سرویس اعلام موجودی پست بانک ایران

سرویس اعلام موجودی موسسه اعتباری توسعه

سرویس اعلام موجودی موسسه مالی و اعتباری مهر

.

۷- یک راه ساده و سریع برای دریافت موجودی حساب؛ اگر هنوز کارتان راه نیافتاده است و به دنبال راه بهتر و سریعتری برای دریافت موجودی حساب کارتتان هستید می‌توانید با گرفتن شماره یکی از کدهای USSD (*عدد#) به راحتی بدون هیچ هزینه و بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری با موبایلتان موجودی حساب بگیرید. برای دریافت موجودی و مانده حساب کارت خود با استفاده از *عدد# شما به شماره کارت، رمز دوم کارت و در بعضی موارد کدد CVV2 نیاز دارید. در ادامه لیست تمام کدهای USSD آمورده شده است تا به انتخاب خود یکی از آنها استفاده کنید. چنانچه می‌خواهید بیشتر درباره آنها بدانید می‌توانید مطلب «USSD چیست؟ به همراه لیست تمام کدهای ussd و توضیحاتی درباره آنها» را در راه پرداخت ببینید.

USSD-Codes-UpToDated-940-way2pay-ir-92-12-20