خبر

آموزش دریافت موجودی اینترنتی بانک رفاه

نوشته شده توسط مینا حاجی

راه‌های مختلفی برای دریافت موجودی کارت بانک رفاه وجود دارد؛ مثلاً می‌توانید به‌صورت حضوری به یکی از شعب بانک رفاه مراجعه کنید و موجودی حساب خود را دریافت کنید. یکی دیگر از راه‌ها از طریق موبایل‌بانک رفاه است که با نصب آن روی تلفن همراه خود می‌توانید اعلام موجودی کنید، راه بعدی از طریق تلفن‌بانک رفاه است که برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به اینجا مراجعه کنید و آخرین راه، اعلام موجودی اینترنتی بانک رفاه است که مراحل دریافت موجودی کارت بانک رفاه را می‌توانید در این مطلب ببینید.

.

دریافت موجودی اینترنتی بانک رفاه

۱- ابتدا به سایت بانک رفاه به نشانی www.Refah-Bank.ir بروید.

۲- سپس روی تصویری که در سمت راست پایین سایت قرار گرفته و زیر آن نوشته شده است «ورود به سامانه بانکداری اینترنتی»، کلیک کنید.

rnet-a-way2pay-95-06-27

۳- سپس صفحه‌ای‌ مانند صفحه‌ی زیر برای شما باز خواهد شد، روی تصویری که نوشته شده است «ورود به بانکداری اینترنتی» کلیک کنید.

rnet-b-way2pay-95-06-27

۴- با کلیک روی تصویر «ورود به سامانه بانکداری اینترنتی»، صفحه‌ی زیر باز میشود که باید «نام کاربری»، «رمز عبور» و «متن تصویر» را وارد کنید، بعد از وارد کردن اطلاعات، گزینه‌ی «ورود» را انتخاب کنید.

rnet-c-way2pay-95-06-27

برای ورود به سامانه بانکداری اینترنتی بانک رفاه باید از قبل «نام کاربری» و «رمز عبور» خود را به‌صورت حضوری از یکی از شعب بانک رفاه دریافت کرده باشید.

۵- سپس در این صفحه موجودی حساب شما نمایش داده خواهد شد.

rnet-d2-way2pay-95-06-27

علاوه بر آموزش دریافت موجودی اینترنتی بانک رفاه، برای مشاهده چگونگی دریافت موجودی حساب دیگر بانک‌های کشور می‌توانید صفحه «اعلام موجودی» تمام بانک‌های کشور را در سایت راه پرداخت ببینید.

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی دانشجوی کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان مترجم و نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

۲ دیدگاه

  • مطالب خوب و قابل استفاده بود ولی چاپ عکس خانم نویسنده و درج اطلاعات نامبرده در این منو بی جا و دور از انتظار است و بیشتر شبیه ارءى رزومه توام شخصی و کاری است البته قصد دخالت ندارم و صرفا جهت بهبود کار نظر دادم.

    • سلام
      مطالب را خرزوخان مینویسد؟
      از آنجایی که مطالب راه پرداخت تولید اعضای خود این تیم هست در نتیجه برای ما مهم است که نام نویسنده حتما نشان داده شود. متاسفانه با توجه به اینکه اکثر سایت های ایرانی کارشان صرفا دزدی محتوا از وبسایت های تولیدکننده ای مثل راه پرداخت هست تمایلی ندارند که نام نویسنده را نشان دهند و همین باعث شده عامه مخاطبین فکر کنند مطالب خود به خود نوشته میشوند و وقتی با یک وبسایت تولیدکننده برمیخورند برایشان تعجب برانگیز باشد این موضوع!

دیدگاهتان را بنویسید