راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

انتصاب مدیر امور شعب استان‌ها و مدیر امور شعب استان تهران بانک ایران‌زمین

با حکم مدیرعامل و در راستای چشم‌انداز توسعه‌ای بانک ایران‌زمین، مدیر امور استان‌ها و مدیر امور شعب استان تهران این بانک منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران‌زمین، عبدالمجید پور سعید مدیرعامل بانک ایران‌زمین، با صدور احکام جداگانه‌ای مدیر امور شعب استان‌ها و مدیر امور شعب استان تهران را منصوب کرد.

بدین ترتیب محمد حسینی کناروئی به سمت مدیر امور شعب استان‌ها و مصطفی یزدانجو به سمت مدیر امور شعب استان تهران منصوب شدند.

هادی قدیمی نائب رئیس هیئت‌مدیره بانک ایران‌زمین در مراسم معارفه این مدیران با اشاره به توسعه کمی و کیفی این بانک در سال‌های اخیر اظهار داشت: «خانواده بزرگ بانک ایران‌زمین با تکیه‌بر فرهنگ‌سازمانی و نیروی انسانی متخصص توانسته جایگاه بسیار مناسبی را در میان رقبا کسب کند.»

او افزود: «توسعه همه‌جانبه و مشتری مداری از اولویت‌های مهم مدیران ارشد بانک است، به‌نحوی‌که با ادامه این مسیر، ضمن حفظ سهم بازار کنونی به دنبال افزایش آن هستیم.» قدیمی ضمن تبریک به مدیران جدید، اظهار امیدواری کرد ایشان در انجام امور محوله موفق باشند.

همچنین در ادامه محمدرضا ادبی معاون عملیات بانکی، با اشاره به شرایط حساس کنونی اقتصاد کشور گفت: «شرایط بانک‌ها به جهت اینکه یکی از بازیگران اصلی اقتصاد کشور هستند بسیار حساس است، ازیک‌طرف تولید در کشور نیازمند حمایت است و از طرف دیگر نوسانات قیمت ارز، هزینه بالای تجهیز منابع و شرایط بازار کار را برای بانک‌ها سخت کرده است.»

او در ادامه با اشاره به افتتاح کارخانه سیمان غرب آسیا با سرمایه‌گذاری بانک ایران‌زمین در تربت‌جام گفت: «حمایت از بخش تولید و اشتغال وظیفه‌ای است که ما در همه حال خود را موظف به اجرای آن می‌دانیم.»

در پایان این مراسم حکم آقایان کناروئی و یزدانجو به آن‌ها ابلاغ و از مدیران سابق تقدیر به عمل آمد.

حسینی کناروئی پیش‌ازاین در سمت مدیریت امور پشتیبانی و یزدانجو به‌عنوان مدیر امور شعب استان‌های بانک ایران‌زمین مشغول به خدمت بودند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.