راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

در مجمع عمومی عادی نوبت دوم، ۴ نفر به هیات مدیره بانک سرمایه اضافه شدند

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده نوبت دوم بانک سرمایه در روز چهارشنبه مورخ ۲۹ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ با حضور بیش از ۴۷ درصد صاحبان سهام برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی بانک سرمایه، با برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده نوبت دوم بانک سرمایه، صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ بانک به تصویب رسید. در این جلسه که عصر روز چهارشنبه ۲۹ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ با حضور بیش از ۴۷ درصد از سهامداران و یا نمایندگان قانونی آنها و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی و به ریاست مهندس امیر انباردار معاون امور شرکت‌های موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار شد، سهامداران صورت‌های مالی منتهی به پایان اسفند ۱۳۹۴ را تصویب کردند.

در این مجمع با پخش کلیپی، گزارش اهم فعالیت‌های شاخص بانک سرمایه در سال ۱۳۹۶ و افق‌ها و چشم‌اندازهای بانک در سال ۱۳۹۷ به اطلاع و نظر اعضای مجمع و سهامداران رسید.

در پایان این مجمع پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۴، صورت‌های مالی منتهی به سال ۱۳۹۴ مورد تصویب حاضرین در مجمع قرار گرفت.

در ادامه کار مجمع و برابر دستورالعمل تنظیمی، اعضای جدید هیات مدیره بانک سرمایه که به تأیید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران رسیده‌اند به شرح زیر مورد تأیید اعضای مجمع قرار گرفته و به جمع اعضای قبلی هیات مدیره بانک ملحق شدند:

۱. فرج اله قدمی به عنوان عضو اصلی هیات مدیره بانک سرمایه

۲. حسین موفقی اردستانی به عنوان عضو اصلی هیات مدیره بانک سرمایه

۳. سید عبدالله سید صالحی به عنوان عضو علی‌البدل هیات مدیره بانک سرمایه

۴. حسین رضوی به عنوان عضو علی‌البدل هیات مدیره بانک سرمایه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.