راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

توسعه خدمات اپلیکیشین موبایلی سکه همراه پست بانک ایران

با توجه به ارتقای اپلیکیشین موبایلی سکه همراه پست بانک ایران، تعداد خدمات آن در حال توسعه و افزایش است.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران، در راستای ایجاد تنوع خدمات برای هموطنان به ویژه کاربران این اپلیکیشین خدماتی نظیر؛ امکان کارت به کارت وجه از کارت‌های بانک‌های ملی، انصار، ایران زمین، شهر، مهر اقتصاد، دی، اخذ ۱۰ گردش آخر حساب، اخذ مانده موجودی حساب، دریافت شماره شبا، پرداخت قبض عوارض شهرداری و قبض راهنمایی و رانندگی، دریافت کمک‌های نیکوکاری و امور خیریه برای سازمانهای بهزیستی، کمیته امداد، هلال احمر، تاپ آپ همراه اول و قفل امنیتی به آن افزوده شده است.

بنابراین گزارش، با توجه به تکمیل بسترهای خدمت رسانی اپلیکیشین موبایلی سکه همراه پست بانک ایران، خدمات آن روز به روز توسعه یافته و این بانک آماده انعقاد تفاهم نامه همکاری با سازمان‌ها، نهادها، مؤسسات دولتی و خصوصی برای ارائه خدمات آنان از طریق اپلیکیشین مذکور می‌باشد.

همچنین پیش از این خدماتی نظیر انتقال وجه از طریق پست بانک کارت به سایر کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، پرداخت قبوض تلفن همراه، خرید شارژ تلفن همراه، پرداخت قسط مشتریان پست بانک ایران، پرداخت قبوض مصرفی آب، برق، گاز و تلفن و بسیاری از خدمات دیگر در اپلیکیشین مذکور فعال شده است.

گفتنی است این اپلیکیشین برای سیستم عامل اندروید فعال و لینک دانلود اپلیکیشین مذکور و بروزرسانی آن؛ http://www.boommarket.ir/fa/app/2136 است و برای سیستم عامل ios نیز به زودی فعال می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.