راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

اجلاس استارت‌آپی جاده ابریشم ۲۹ و ۳۰ فروردین در کیش برگزار می‌شود / رقابت ۱۶ استارت‌آپ در جاده ابریشم کیش

اجلاس استارت‌آپی جاده ابریشم، با حضور استارت‌آپ‌ها، سرمایه‌گذاران، شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌هایی از سراسر ایران و نیز کارآفرینان، مدیران و سرمایه‌گذارانی از اروپا و سایر نقاط جهان ۲۹ و ۳۰ فروردین ماه ۹۷ در کیش برگزار خواهد شد. سفر کاروان استارت‌آپ جاده ابریشم با حضور تیمی از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران استارت‌آپی اروپا از تاریخ ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۶ از تبریز شروع شد و در تاریخ ۹ آبان در مشهد پایان یافت.

به گزارش شنبه پرس، در این رویداد استارت‌آپی که در هفت شهر ایران برگزار شد، ۸۴ استارت‌آپ برگزیده بومی به معرفی خود در برابر هیات داوران و شرکت‌کنندگان پرداختند. در پایان، ۱۰ استارت‌آپ برتر از شهرهای مختلف جواز حضور در رویداد کیش را دریافت کردند. همچنین شش استارت‌آپ دیگر نیز توسط تیم داروی انتخاب شدند که خود را برای حضور در رویداد کیش آماده خواهند کرد.

در اجلاس استارت‌آپ جاده ابریشم که در اواخر فروردین ماه برگزار می‌شود، ۱۶ استارت‌آپ منتخب طی دو روز، کسب‌وکار نوآورانه خود را در مقابل حدود ۳۰۰ شرکت‌کننده رویداد ارائه خواهند داد. در این اجلاس بخش‌های متنوعی همچون شبکه‌سازی، سخنرانی داوران خارجی و برگزاری کارگاه‌های مختلف را نیز شاهد خواهیم بود.

از سخنرانان این رویداد می‌توان به ماروین لیائو از صندوق سرمایه‌گذاری و شتاب‌دهنده ‌Startup 500، مارال کلاجیان کارآفرین سرشناس سوئد، رضا ملک‌زاده سرمایه‌گذار و کارشناس بازاریابی از سان‌فرانسیسکو، یورگن فوریان هم‌بنیانگذار صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر Pioneers از اتریش، کیان زندیه یکی از مدیران صندوق سرمایه‌گذاری Sturgeon از انگلستان، کی شیمادا مدیر نوآوری مرکز نوآوری و شتابدهی IBM و نیکولاس اندیو مدیر بخش خاورمیانه و آسیای میانه شرکت Sigfox‌ از فرانسه اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.