عصر تراکنش کتاب‌ها

نگاهی به مجله نیلسون ریپورت و معرفی آن به مدیران فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ماهنامه عصر تراکنش / از بین همه آمار، ارقام و نمودارهایی که در شماره سپتامبر نشریه تخصصی نیلسون ریپورت منتشر شده است، رتبه‌بندی این نشریه در خصوص شرکت‌های پرداخت برای فعالان صنعت بانکداری و پرداخت کشور از همه جذاب‌تر است؛ جایی که هفت شرکت پرداخت ایرانی که به ترتیب به‌پرداخت ملت، پرداخت الکترونیک سامان، آسان‌پرداخت پرشین، تجارت الکترونیک پارسیان، پرداخت الکترونیک پاسارگاد، پرداخت الکترونیک سداد و کارت اعتباری ایران‌کیش هستند، در نیمه ابتدایی جدول و در جمع ۷۵ شرکت اول در این رتبه‌بندی قرار دارند.

این نشریه در ماه سپتامبر ۲۰۱۷ و در شماره ۱۱۱۷ خود، فهرست ۱۵۰ شرکت ارائه‌کننده خدمات پرداخت الکترونیک جهان در سال ۲۰۱۶ را منتشر کرده است که در آن به‌پرداخت ملت در رتبه ۲۰، پرداخت الکترونیک سامان (سپ) در رتبه ۲۶، آسان‌پرداخت پرشین (آپ) در رتبه ۲۷، تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) در رتبه ۳۵، پرداخت الکترونیک پاسارگاد (پپکو) در رتبه ۶۳، پرداخت الکترونیک سداد در رتبه ۶۵ و ایران کیش در رتبه ۷۲ قرار گرفته‌اند.

از بین شرکت‌های PSP ایرانی که در این فهرست قرار دارند، شرکت پرداخت الکترونیک سامان با ۸ پله، بیشترین رشد را نسبت به رقبای ایرانی خود داشته است؛ سپس شرکت‌های به‌پرداخت ملت و پرداخت الکترونیک سداد با رشد سه‌پله‌ای، بیشترین میزان رشد را پس از سپ داشته‌اند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */