راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

پرداخت الکترونیک سداد با تمام امکانات خود به کمک هموطنان کرمانشاهی رفت

شرکت پرداخت الکترونیک سداد از نخستین روز وقوع حادثه استان کرمانشاه اقدام به ارسال محموله‌هایی شامل اقلام اساسی و مورد نیاز هموطنان در مناطق زلزله‌زده کرد.

به گزارش شرکت پرداخت الکترونیک سداد، محمد مهدی صادق مدیر عامل شرکت در همان شب وقوع حادثه با انتشار پیامی درگذشت شماری از هموطنان را تسلیت گفته و برای آسیب دیدگان آرزوی صبر و سلامتی کرد. در پی تاکید و پیگیری پرسنل شرکت شماره حسابی جهت جمع‌آوری کمک تمام همکاران اعلام شد.

از آن پس همکاران شرکت پرداخت الکترونیک سداد در معاونت‌های مختلف تلاش کردند به سهم خود در این اقدام نوع دوستانه نقش داشته باشند. شرکت نیز به‌صورت جداگانه مبلغ اهدایی خود را جهت کمک به زلزله‌زدگان به مبلغ اعطایی پرسنل اضافه کرد.

همچنین تیمی متشکل از همکاران معاونت پشتیبانی شرکت پرداخت الکترونیک سداد در استان کرمانشاه نسبت به بررسی روستاهای آسیب دیده و نیازسنجی مایحتاج ضروری زلزله‌زدگان اقدام کردند. این اقلام به کمک همکاران معاونت‌های طرح و برنامه و پشتیبانی به‌سرعت تهیه و به دست آسیب‌دیدگان رسانده شد.

ارسال کالاهای مورد نیاز همچنان ادامه دارد و تا کنون پنج کامیونت از محل کمک‌های پرسنل و کمک‌های مستقل شرکت راهی مناطق زلزله‌زده شده است.

همچنین شرکت پرداخت الکترونیک سداد به نیابت از پذیرندگان مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال معادل جوایز هفتگی خود را به آسیب‌دیدگان این واقعه اهدا کرد. پرداخت الکترونیک سداد هر هفته برنامه قرعه‌کشی دارد که به قید قرعه سه جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی به سه پذیرنده منتخب اهدا می‌کند.

.

کمک به آسیب‌دیدگان زلزله غرب کشور با اپلیکیشن ایوا

علاوه بر این شرکت پرداخت الکترونیک سداد امکان کمک به هموطنان آسیب‌دیده در زلزله اخیر کرمانشاه را با استفاده از اپلیکیشن ایوا فراهم کرد.

این کمک‌ها به طور مستقیم به حساب ۹۹۹۹۹ جمعیت هلال احمر نزد بانک ملی ایران واریز می‌شود که سرعت و سهولت در فرآیند کمک‌رسانی را در پی خواهد داشت و دیگر نیازی به مراجعه به شعب بانکی نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.