راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

آپ قهرمان دوومیدانی کشور شد

مرحله دوم بیست‌ویکمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور با برتری تیم آسان پرداخت (آپ) به ‌پایان رسید. این مسابقات با شرکت ۲۰۰ ورزشکار در قالب ۱۱ تیم باشگاهی در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ۱۶ و ۱۷ مردادماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد و تیم آسان پرداخت با ۲۱۵ امتیاز به قهرمانی رسید.

در روز اول برگزاری مرحله اول این مسابقات آرمین شاه ملکی در ۲۰ کیلومتر پیاده‌روی، آرمین سبحانی در ۱۱۰ متر با مانع، علی خدیور در ۴۰۰ متر، همایون همتی در ۱۵۰۰ متر، محمد چشمه‌زار در ۱۰۰ متر، احسان حدادی در پرتاب دیسک، محمدحسین اسکندری در پرتاب وزنه، محمدرضا وظیفه‌دوست در پرش ارتفاع، جلیل ناصری در پنج هزار متر برای آسان پرداخت امتیازآوری کردند.

در روز دوم نیز محمدجواد مرادی در نیمه ماراتن، پژمان یارولی در ۸۰۰ متر، امید تاجی در پرتاب نیزه، حسین فلاح در پرش با نیزه، محمد چشمه‌زار در ۲۰۰ متر، همایون همتی در سه هزار متر با مانع، جلیل ناصری در ۱۰ هزار متر، علیرضا خالدی در پرش طول امتیاز آوران آسان پرداخت بودند. این اولین تجربه حضور تیم آسان پرداخت به‌عنوان باشگاه دوومیدانی در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های کشور است.

در مرحله اول این مسابقات که در مردادماه جاری برگزار شد تیم آسان پرداخت با ۲۱۷ امتیاز به قهرمانی رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.