راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

بازدید مدیرعامل سیمرغ تجارت از روند اجرایی پروژه پردیس کارت

علیرضا کریمی مدیرعامل شرکت سیمرغ تجارت طی بازدیدی که از پروژه پردیس کارت و روند اجرایی آن در شهر پردیس داشت، با بهمن گوهری، مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل همگانی شهر پردیس دیدار و در خصوص توسعه پروژه پردیس کارت، ترویج همگانی فرهنگ و استفاده از خدمات نوین پرداخت خرد و هوشمندسازی شهر گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمرغ تجارت، در این بازدید شاهین پیری، مدیرعامل باشگاه مشتریان بانک تجارت حضور داشت و در خصوص توسعه خدمات بانک تجارت در شهر پردیس و حومه نیز رایزنی‌های انجام گرفت.

شهروندان پردیس با داشتن پردیس کارت و یا کارت‌های کیف پول بانک تجارت می‌توانند پرداخت‌های خود در ناوگان حمل‌ونقل شهر پردیس و تهران را به سهولت انجام دهند.

کریمی همچنین در حاشیه این بازدید به همراه دربندسری، کارشناس بازاریابی مدیریت شعب شمال شرق بانک تجارت از شعبه خرمدشت به‌عنوان نزدیک‌ترین شعبه به پردیس بازدید کرد و در جریان صدور و ارائه کارت کیف پول سیمرغ قرار گرفت.

او گفت: «با توجه به پتانسیل‌های موجود و نیاز منطقه پردیس به خدمات بانکداری الکترونیک و غیرحضوری ایجاد یک شعبه ۲۴ ساعته در این منطقه ضروری به نظر می‌رسد.»

پردیس کارت سیمرغ تجارت شهریورماه سال گذشته با حضور محمدعلی نجفی رونمایی شد و تاکنون بیش از ۳۵۰۰ عدد از آن در اختیار شهروندان شهر پردیس قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت سیمرغ تجارت ماه پیش نیز از پروژه فراکارت در شهر اراک بازدید کرده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.