راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

استقرار ۱۰۰۰ دستگاه خودپرداز پست‌بانک ایران با همکاری ایران‌ارقام در مناطق روستایی

در راستای مسئولیت اجتماعی و به‌منظور فراهم نمودن دسترسی عمومی به خدمات بانکداری الکترونیک و گسترش خدمات متنوع بانکی در اقصی نقاط کشور به‌ویژه در روستاها و مناطق دوردست، با همکاری پست‌بانک ایران و ایران ارقام تعداد ۱۰۰۰ دستگاه خودپرداز در این مناطق استقرار می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران ارقام؛ پست‌بانک و شرکت ایران ارقام در قالب یک پروژه ملی و در راستای ایفای هرچه بیشتر مسئولیت اجتماعی خود تلاش می‌کند با راه‌اندازی و بهره‌برداری از ۱۰۰۰ دستگاه خودپرداز در مناطق محروم و روستایی کشور به ارائه خدمات متنوع پولی و بانکی در دفاتر ICT روستایی بپردازند.

این پروژه ملی در راستای اجرای برنامه اقتصاد مقاومتی و توجه به مناطق محروم کشور از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده که بر اساس آن پست‌بانک، به‌عنوان بانک توسعه‌ای و تخصصی ICT، طی ۵ سال در هزار نقطه روستایی کشور هزار دستگاه خودپرداز به بهره‌برداری می‌رساند. در این نقاط تمام سرویس‌های بانکی مانند حواله، شارژ، دریافت‌های نقدی و غیر نقدی و پرداخت قبوض از این طریق دستگاه‌های خودپرداز انجام می‌شود.

بر اساس این طرح شرکت ایران ارقام، به‌عنوان یکی از شرکت‌های تخصصی ارائه‌دهنده خدمات تراکنش پولی، هزار نقطه هدف‌گذاری شده را به دستگاه خودپرداز مجهز نموده و مسئولیت ارائه خدمات پشتیبانی به این دستگاه‌ها را نیز بر عهده دارد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.