بانک‌تک (BankTech)

بانک ‌پاسارگاد عنوان بانک برتر ایران را از آن خود کرد

همراه بانک پاسارگاد

بر اساس ارزیابی مؤسسه معتبر یورومانی، بانک پاسارگاد موفق شد برای سومین سال متوالی، عنوان بانک برتر ایران را از آن خود کند. به گزارش روابط‌ عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی این بانک با اعلام این خبر گفت: «نشریه یورومانی که یکی از معتبرترین نشریات بین‌المللی درزمینهٔ ارزیابی بازارهای مالی و بانک‌ها در جهان محسوب می‌شود، هرسال برترین بانک هر کشور را با ارزیابی دقیق عملکرد تمامی بانک‌های آن کشور مشخص کرده و جایزه‌ای به آن بانک اعطا می‌کند.»

بر اساس ارزیابی سال جاری این نشریه، بانک پاسارگاد موفق شد برای سومین سال پیاپی در رقابتی بین‌المللی، عنوان برترین بانک ایران در سال ۲۰۱۷ را از آن خود کند.

رفیعی گفت: «جایزه برترین بانک‌ها در سال ۲۰۱۷ پس از ارزیابی‌های کمی و کیفی صورت پذیرفته از عملکرد آن‌ها، در مراسم “Euromoney Awards For Excellence 2017” که در تاریخ ۲۷ اردیبهشت سال ۱۳۹۶ از سوی نشریه یورومانی در دبی برگزار شد، به برترین بانک‌های هر کشور اعطا شد. این جایزه از ارزشمندترین جوایز در صنعت بانکداری محسوب شده و سالانه به برترین بانک‌های جهان اهدا می‌شود.»

او در پایان با اشاره به سایر موفقیت‌های بین‌المللی این بانک ازجمله گسترش روابط بانک پاسارگاد با بانک‌های خارجی، خاطرنشان کرد: «بانک پاسارگاد در سایر صحنه‌های بین‌المللی نیز حضور چشمگیر داشته و موفقیت‌های ارزشمندی را کسب کرده است. کسب جایگاه بانک سال جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۱۶ بر اساس ارزیابی مؤسسه معتبر بنکر برای ششمین سال، کسب عنوان بانک برتر اسلامی ایران در سال ۲۰۱۶ برای چهارمین سال متوالی بر اساس ارزیابی این مؤسسه، کسب جایگاه شایسته در رتبه‌بندی ۵۰۰ برند برتر بانکی جهان و …را می‌توان از دیگر موفقیت‌های این بانک برشمرد.»

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

اتاق خبر راه پرداخت همه مطالب و خبر‌های مهم فین‌تک ایران را رصد و منتشر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */