راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

تازه‌ترین قابلیت‌های همراه بانک سینا چیست؟

نسخه جدید همراه بانک سینا که ویژه گوشی‌های اندروید تهیه شده است، با قابلیت‌های جدید و جلوه‌های گرافیکی برای دارندگان کارت‌های شتابی و با امکانات بیشتر برای دارندگان سپرده در بانک سینا به بهره‌برداری رسیده است.

به گزارش روابط عمومی بانک سینا، این نرم‌افزار پس از نصب از طریق پیامک، فعال‌سازی می‌شود و ورود به نرم‌افزار همراه بانک سینا علاوه بر ورود از طریق رمز، با ثبت اثرانگشت نیز مقدور است که امنیت بیشتری را برای کاربران فراهم خواهد کرد.

ازجمله مزایای دیگر نرم‌افزار جدید همراه بانک سینا، پرداخت آسان قبض از طریق بارکد خوان و بدون نیاز به شناسه قبض و پرداخت است. همچنین امکان تعریف و استفاده از کارت بانک‌های مختلف در این نرم‌افزار فراهم شده است و تعیین رنگ و نام متفاوت تفکیک کارت‌ها را بسیار ساده کرده است.

با کلیک روی هر کارت، اطلاعات سپرده و شماره شبای آن قابل‌مشاهده است. جهت کپی شماره شبا، شماره حساب و یا شماره کارت کافی است روی کارت یا سپرده موردنظر کلیک کرده و انگشت خود را کمی نگهدارید، اطلاعات موردنیاز شما کپی شده و در محل موردنظر (بخش انتقال وجه و یا سایر خدمات بانکی موردنیاز) قابل الصاق خواهد بود.

در نرم‌افزار جدید همراه بانک سینا، امکان اشتراک‌گذاری شماره کارت، شماره شبا، شماره حساب و رسیدهای مربوط به پرداخت قبض یا انتقال وجه با استفاده از ایمیل، پیامک یا پیام‌رسان‌های موبایلی فراهم است. می‌توان لیستی از حساب‌ها، کارت‌ها و شماره شبای مربوط به مخاطبان خود را با استفاده از نامی که در گوشی تلفن همراه ذخیره شده، در کلیه عملیات‌های مربوط به شارژ مستقیم سیم‌کارت، انتقال وجه و سایر خدمات استفاده کرد.

اگر نیاز به پرداخت‌های مستمر مانند پرداخت اقساط، اجاره مسکن و… دارید می‌توانید از بخش ثبت رویدادهای همراه بانک سینا استفاده کنید که به‌صورت خودکار در تاریخ‌های تعیین‌شده، پرداخت‌های شما انجام می‌شود. این برنامه کاربردی تاریخ سررسید چک‌های شما را نیز یادآوری می‌کند. از طریق منوی فروش شارژ هم می‌توان برای مخاطبان ذخیره شده در لیست تلفن همراه، شارژ مستقیم و شارژ شگفت‌انگیز ارسال کرد.

نسخه iOS همراه بانک سینا نیز در حال تهیه بوده و طی ماه‌های آتی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

برای دریافت برنامه نصب نرم‌افزار همراه بانک نسخه جدید اینجا را کلیک کنید. (ویژه گوشی‌های اندروید)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.