راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

فن آوا کارت از طریق سامانه #۷۶۷* جایزه می‌دهد

شرکت فن آوا کارت با همکاری برنامه تلویزیونی گزارش ورزشی به کسانی که از طریق سامانه #۷۶۷* تراکنش انجام دهند، جایزه می‌دهد.

به گزارش سرمدنیوز، این شرکت با مشارکت با برنامه گزارش ورزشی شبکه سه صداوسیما، از طریق سامانه ۷۶۷ در هریک از بازی‌های فوتبال جام باشگاه‌های برتر اروپا به هر ۷۶۷ نفر که از این سامانه شارژ خریداری کنند، یک ربع‌سکه جایزه می‌دهد.

همچنین زیر شماره ۳ این سامانه، جهت شرکت در نظرخواهی در مورد مسابقات فوتبال است و به برندگان جوایز ارزنده‌ای تعلق خواهد گرفت. فن آوا کارت تا فینال این بازی‌ها همراه این برنامه خواهد بود.

7 نظرات
 1. علیرضا می‌گوید

  به ما زنگ زدن که برنده یه ربع سکه شدید و آدرس گرفتن، ولی الان دوماهه که گذشته ولی از ربع سکه خبری نبود

  1. مهدی می‌گوید

   سلام به من برج ۱۲-۹۵زنگ زدن گفتن برنده آیفون سون شدم آدرس و شماره تلفن گرفتن ولی هنوز خبری نشده-زنگم میزنم یکی میگه بوجه نداریم یکی میگه جوایز شهرستانو تصمیم نگرفتن کی بدن

 2. محمد می‌گوید

  شارژ خریدم پیامک اومد که شارژ انجام نشد مبلغ برگشت داده میشه الان دو روزه هنوز برگشت ندادن واقعا که …..

 3. قوام می‌گوید

  و خدایی که در این نزدیکی است

 4. علی می‌گوید

  سلام ما از این سامانه شارژ گرفتیم بعد از این که گزارش ورزشی این خبر رو داد ما بلافاصله شارژ گرفتیم اما گوشی هوشمند به ما که ندادند فکر کنم سرکاری باشه نامردیه

 5. محمدعلی کیهانی می‌گوید

  سلام . در برنامه ورزشی سال ۹۵ شبکه ۳ نام اینجانب را مجری محترم برنامه اعلام کرد که برنده ربع سکه بهار آزادی از ۷۶۷ شده اید البته با من تماس گرفته شد آدرس گرفتند که جایزه رو بفرستند .
  اکنون چهار ماه از سال ۹۶ گذشته هنوز از جایزه خبری نیست . یعنی صدا سیما هم مردم را سرکار میزاره.

 6. داود می‌گوید

  شارژ خریدم نیومده.دم ۷۳۳ گرم خدایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.