انتخاب سردبیر فین‌تک

اپیزود اول از فصل اول پادکست فین‌تک لند منتشر شد

اولین اپیزود فصل اول پادکست‌های فین‌تک لند منتشر شد. در این قسمت به بهانه کتاب گسست بانک‌ها از احمد میردامادی دعوت کردیم به استودیو بیاید که درباره کتاب گفت‌وگو کنیم. در این گفت‌وگو درباره برت کینگ، کتاب و آینده فناوری در ایران صحبت کردیم. امیدواریم نتیجه به دردبخور شده باشد.

۲۷ دی ماه ۱۳۸۹ در اولین هم‌اندیشی جوان و رادیو به رادیویی‌ها گفته بودم که باید پادکست را جدی بگیرند. حالا بعد از چند سال دوری از پادکست، از این هفته می‌خواهیم از این کانال برای ارتباط و پیام‌رسانی استفاده کنیم.

رابطه من و پادکست به دو سه بخش تقسیم می‌شود.
قبل از ۲۷ دی ماه ۱۳۸۹، صدها پادکست تولید کردم ولی آن زمان مثل امروز نه بسترهای پخش مناسب وجود داشت در ایران و نه شبکه‌های اجتماعی جا افتاده بود. تجربه خوب آن روزها من را رساند به ۲۷ دی ماه ۱۳۸۹.
۲۷ دی ماه ۱۳۸۹ در رویدادی که رادیو جوان صدا‌وسیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار کرده بود، برگزیده شدم و آن زمان سه سکه بهار آزادی جایزه گرفتم. فکر کنم همان سه سکه دولتی کار خودش را کرد و رابطه من با پادکست قطع شد. تا این که رسیدیم به ۲۵ بهممن ماه ۱۳۹۵.
اگر همکاری و مساعدت و همراهی بچه‌های خوب شنوتو نبود شاید این فاصله به وصل نمی‌رسید. به کمک همکارانم و بچه‌های خوب شنوتو می‌خواهیم هر هفته پادکست فین‌تک‌ لند را شروع کنیم. برنامه‌ای برای گفت‌وگو درباره فناوری‌های مالی و آینده آن در ایران.
امیدوارم به دردبخور باشد.

اپیزود اول از فصل اول فین‌تک لند را از شنوتو بشنوید.

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */