راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

برگزاری نشست تخصصی توسعه تکنولوژی‌های مالی، الزامات و چالش‌ها

نشست تخصصی توسعه تکنولوژی‌های مالی (fintech)، الزامات و چالش‌ها در حاشیه هشتمین کنفرانس توسعه نظام تأمین مالی و سرمایه‌گذاری در ایران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، کنفرانس توسعه نظام تأمین مالی و سرمایه‌گذاری در ایران، گردهمایی فعالان بازار پول و سرمایه است که ۲۴ و ۲۵ بهمن‌ماه سال جاری با حمایت بانک ملت و شرکت تأمین سرمایه این بانک و با همکاری بانک توسعه اسلامی، دانشگاه صنعتی شریف و سایر نهادها و مؤسسات مالی و اعتباری کشور در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برپا خواهد شد.

نقش توسعه نظام تأمین مالی و سرمایه‌گذاری در تحقق اقتصاد مقاومتی در شرایط پس از تحریم، بازتعریف نقش بازار پول، سرمایه و بیمه در فضای جدید بین‌المللی به‌منظور توسعه نظام تأمین مالی و سرمایه‌گذاری، مدل‌ها و ملزومات تأمین مالی کسب‌وکارهای دانش‌بنیان با هدف پایدارسازی و ارزش‌آفرینی آن‌ها، برهم‌کنش و تعامل نظام تأمین مالی و نظام سرمایه‌گذاری در راستای افزایش رشد اقتصادی آن‌ها، بهینه‌سازی الگوهای جذب سرمایه‌گذاری خارجی و ملزومات جذب حداکثری، جایگاه سیاست‌های ارزش و مدیریت ریسک در توسعه نظام تأمین مالی و سرمایه‌گذاری و الگوهای نوین تأمین مالی و سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف، از محورهای کنفرانس هشتم خواهد بود.

کنفرانس به‌صورت برنامه‌ای دو روزه در نظر گرفته شده است که در صبح روز اول سخنرانان کلیدی به تبیین ابعاد و دستاوردهای کلی توسعه نظام تأمین مالی و سرمایه‌گذاری در ایران خواهند پرداخت و در بعدازظهر همان روز، نشست تخصصی توسعه تکنولوژی‌های مالی (فین‌تک) برگزار خواهد شد. روز دوم کنفرانس نیز به برگزاری چند کارگاه آموزشی مرتبط با مسائل روز تأمین مالی و سرمایه‌گذاری در کشور اختصاص خواهد داشت.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت اینترنتی www.conf.finance.sharif.ir مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.