راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سید روح اله فاطمی اردکانی مدیرعامل توسن شد

در هفدهمین سال فعالیت توسن، این شرکت چهارمین مدیرعامل را به خود دید و سید روح اله فاطمی اردکانی مدیرعامل توسن شد.

بنا بر شنیده‌هایی که طی روزهای گذشته در راه پرداخت به دست ما رسیده بود خبرها حاکی از تغییر قریب‌الوقوع مدیرعامل این شرکت بود و گمانه‌زنی‌هایی در خصوص گزینه بعدی برای جایگاه مدیرعاملی این شرکت زده می‌شد. طی خبرهای تائید شده‌ای که امروز به دست ما رسید، شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین در هفدهمین سال فعالیتش، چهارمین مدیرعامل را به خود دید و سید روح اله فاطمی اردکانی مدیرعامل توسن شد. تا پیش‌ازاین، از مهرماه ۹۴ تاکنون مهندس حسین رأسی سکان هدایت توسن را بر عهده داشت.

.

درباره سید روح اله فاطمی اردکانی

سید روح اله فاطمی اردکانی، تحصیلات خود را در رشته کارشناسی اقتصاد در دانشگاه تهران آغاز کرده و سپس تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت فن‌آوری اطلاعات و در مقطع دکتری رشته مدیریت راهبردی کسب‌وکار استراتژیک (DBA) تکمیل کرده است.

روح اله فاطمی آغاز فعالیت خود را از بدنه کارشناسی توسن و از سال ۱۳۷۹ هجری شمسی آغاز کرده و تاکنون سوابق متعدد همکاری در این شرکت با عناوینی همچون مدیر شبکه، مدیر پشتیبانی فنی، مدیر عملیات، معاون خدمت و عضو هیئت‌مدیره شرکت توسن را طی سال‌های گذشته بر عهده داشته است. او همچنین در حال حاضر سمت‌هایی همچون عضو هیئت‌مدیره شرکت توسعه فن افزار توسن (توسن تکنو)، رئیس هیئت‌مدیره شرکت اعتماد هوشمند آینده و رئیس هیئت‌مدیره شرکت داده کاوان هوشمند توسن را نیز بر عهده دارد.

سید روح اله فاطمی اردکانی مدیرعامل توسن شد
سید روح اله فاطمی اردکانی مدیرعامل توسن شد

با توجه به سابقه قابل‌توجه روح‌الله فاطمی در شرکت توسن، او از افرادی است که به‌خوبی با مسائل داخلی و بیرونی این شرکت آشناست و شروع مدیریت او می‌تواند شروع تازه‌ای برای شرکت توسن باشد. به نظر می‌رسد شرکت توسن با این تغییر جدید در مدیریت ارشد این شرکت، دوباره تثبیت مدیریتی طولانی‌مدتی را برای این شرکت به ارمغان بیاورد.

شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین (توسن)، در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین ارائه‌دهندگان ایرانی راهکارهای بانکداری الکترونیک و پرداخت است که با ۱۷ سال سابقه فعالیت در این حوزه، تعداد زیادی از بانک‌ها و مؤسسات مالی داخلی و خارجی مشتری محصولات و خدمات آن هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.