راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

خدمات ممتاز کارت‌های مجازی بانک صادرات ایران

خدمات ممتاز کارت‌های مجازی بانک صادرات ایران با استقبال مشتریان مواجه و تا پایان خردادماه سال جاری میزان کارت‌های صادره این بانک نسبت مقطع زمانی مشابه ۵۰ درصد رشد را نشان می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای افزایش سطح دسترسی هم‌وطنان به خدمات نوین بانکی ارتقای کمی و کیفی خدمات الکترونیکی را در دستور کار قرار داده که خدمات مطلوب متنوع بانک متبوع استقبال هم‌وطنان را به همراه داشته است به‌گونه‌ای که تا پایان خردادماه سال ۱۳۹۵ بیش از ۱۵ هزار و ۴۰۰ کارت مجازی (Virtual card) را صادر و به متقاضیان این‌گونه کارت‌ها که اشخاص حقوقی هستند تحویل داده است که در مقایسه با ماه مشابه سال قبل این تعداد رشد ۵۰ درصدی را نشان می‌دهد.

کارت مجازی خدمتی از بانک صادرات ایران است که با تخصیص یک شماره کارت ۱۶ رقمی به درخواست‌کننده محصول، امکان جمع‌آوری وجوه از طریق انتقال وجه از هر یک از کارت‌های عضو شتاب به شماره کارت تخصیصی داده شده را فراهم نموده و این کارت به مشتریان حقوقی نظیر سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ دارای شعب گسترده هستند اختصاص می‌یابد و محدودیت تخصیص کارت به مشتریان حقوقی را مرتفع نموده است.

گفتنی است شماره شانزده‌رقمی متصل به حساب متمرکز صرفاً جهت واریز وجوه به اشخاص حقوقی و باهدف برقراری امکان واریز وجه به اشخاص حقوقی از طریق دستگاه‌های خودپرداز است.

این خدمت با درخواست کتبی صاحب یا صاحبان امضاء حساب حقوقی از شعبه‌ای که در آن حساب دارند و تشخیص مسئول شعبه و تأیید مدیریت استان یا منطقه قابل‌ارائه است و صاحبان امضا می‌بایست چک بلامحل منجر به کیفر خواست و مطالبات معوق تسویه نشده نداشته باشند و دارای آدرس ثابت باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.