بانک‌تک (BankTech)

با حمایت سامان برگزار می‌شود: کنفرانس موسسه یورومانی درباره ایران

کنفرانس موسسه یورومانی با موضوع «راهکار‌ها و الزامات و گام‌های پیش‌روی ایران برای استقرار در جامعه مالی بین‌المللی» با حمایت ویژه بانک سامان برگزار می‌شود. علاوه بر سامان، بانک پاسارگاد و سینا هم از حامیان برگزاری این رویداد مالی در لندن هستند. ولی‌الله سیف رئیس‌کل بانک مرکزی و مسعود نیلی مشاور اقتصادی رئیس‌جمهور روحانی از سخنرانان افتتاحیه این همایش خواهند بود. همچنین ولی ضرابیه رییس هیات‌مدیره و فرشاد نوشادی مشاور ارشد فناوری بانک سامان نیز در کنفرانس یورومانی سخنرانی خواهند کرد.

مهم‌ترین هدف این کنفرانس، ایجاد انجمنی برای سیاست‌گذاری و حل‌وفصل موانع و چالش‌های کلیدی ورود ایران به عرصه بانکداری بین‌المللی و معرفی فرصت‌های بخش بانکی ایران در فضایی تعاملی عنوان شده است. گفته می‌شود مدیران، کار‌شناسان و نمایندگان بیش از ۲۵۰ بانک، موسسه رتبه‌بندی و موسسه مالی بزرگ اروپا و انگلستان در این کنفرانس یک روزه که پنج‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در هتل پارک شهر لندن برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

موسسه یورومانی یکی از موسسات معتبر بین‌المللی در زمینه مطالعات بانکی، بازار سرمایه و سرمایه‌گذاری است.

گفت‌وگویی با نیل آزبورن یکی از مدیران این موسسه را می‌توانید اینجا مشاهده کنید.

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی؛ بنیان‌گذار شبکه عصر تراکنش؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران است. او روزنامه‌نگار فناوری، نویسنده و تحلیلگر و سردبیر ماهنامه عصر تراکنش است. اگر می‌خواهید بیشتر درباره او بدانید وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید