راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

رونمایی از سامانه پردازش ابری بانک پارسیان

معاون فناوری اطلاعات بانک پارسیان از راه‌اندازی سامانه پردازش ابری بانک پارسیان (iCloud) با هدف ارائه خدمات جامع، یکپارچه و فراتر از نیازهای بانکی مشتریان خبر داد.

مهندس احمد جعفری در خصوص دستاوردهای این سامانه گفت: با استفاده از این سامانه می‌توان به انواع خدمات بانکی و مالی همانند ارائه خدمات اینترنت بانک پارسیان، سیستم مدیریت مالی و استفاده مستقیم از وب‌سایت بانک پارسیان و همچنین در حوزه خدمات کاربردی به استفاده مشتریان از فضای ذخیره‌سازی اختصاصی، ویرایشگر متن، صفحه گسترده، تقویم و زمان‌بند جلسات، مدیریت مخاطبین، پیام‌رسان داخلی، مرورگر وب، خبرخوان، ماشین‌حساب، مترجم آنلاین و سرگرمی دست یافت.

مهندس احمد جعفری معاون فناوری اطلاعات بانک پارسیان
مهندس احمد جعفری معاون فناوری اطلاعات بانک پارسیان

مهندس جعفری با اشاره به اینکه امسال چندین پروژه بزرگ در حوزه فناوری اطلاعات بانک پارسیان برنامه‌ریزی و در دست توسعه قرار گرفته است، گفت: با توجه به زیرساخت‌های درحال‌توسعه جهانی و همچنین انطباق و بهره‌برداری این زیرساخت‌ها و پتانسیل‌ها در شبکه بانکی کشور، یکی از پروژه‌های مهم بانک که در حال حاضر امکان بهره‌برداری آن فراهم شده، سامانه پردازش ابری بانک پارسیان است.

وی تصریح کرد: این سامانه با هدف ارائه خدمات جامع، یکپارچه و فراتر از نیازهای بانکی مشتریان بانک فراهم آمده و از تاریخ ۱۶ دی‌ماه برای پرسنل بانک و تعداد اندکی از مشتریان که حجم عملیات بیشتری را در اینترنت بانک پارسیان داشته‌اند، ارائه می‌شود.

مهندس جعفری خاطرنشان کرد: لذا با توجه به اطلاع‌رسانی پیامکی، تنها مشتریانی که دسترسی به این سامانه برایشان فراهم شده امکان بهره‌برداری از خدمات این بستر را خواهند داشت، این گروه از مشتریان می‌توانند از طریق مرورگر رایانه شخصی، گوشی همراه و تبلت با فراخوانی آدرس https://pib724.com/icloud به این سامانه متصل و پس از عضویت، از خدمت آن بهره ببرند.

مهندس جعفری نویدی را نیز به مشتریان داد و افزود: مرحله توسعه این سامانه به‌سرعت در حال انجام است و به‌زودی شاهد افزایش خدمات مالی و کاربردی دیگر برای تمامی مشتریان بانک پارسیان خواهیم بود.

منبع: بانک پارسیان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.