پی‌تک (PayTech)

حضور شرکت پرداخت الکترونیک سامان در نمایشگاه الکامپ

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت پرداخت الکترونیک سامان در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) حضور خواهد داشت. این شرکت همانند سال‌های گذشته در بزرگ‌ترین رویداد نمایشگاهی در حوزه تجارت الکترونیک با ارائه دستاوردهایی جدید حضوری پررنگ و مؤثر دارد.

رونمایی از کتاب «پرداخت الکترونیک به زبان ساده» به قلم وحید صیامی، ارائه جدیدترین نسخه اپلیکیشن سه‌سوت! #۷۲۴* ویژه سیستم‌عامل‌های iOS و اندروید، معرفی سرویس خودپرداخت iPAY (پرداخت از طریق QR) و رونمایی از مدل جدید دستگاه‌های کارت‌خوان سپ از مهم‌ترین برنامه‌های این شرکت در مدت ۴ روز برگزاری نمایشگاه الکامپ خواهد بود.

گفتنی است بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، ۲۳ تا ۲۶ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود. سپ در سالن شماره ۳۵ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

منبع: پرداخت الکترونیک سامان

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */