راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

رونمایی از سرویس همبانک موسسه اعتباری ثامن با کد #۶۷۸۸*

سرویس همبانک موسسه اعتباری ثامن با حضور مدیر حوزه مدیریت، معاون طرح و برنامه، مدیر و کارکنان انفورماتیک رونمایی شد. در مراسم رونمایی از سرویس همبانک موسسه اعتباری ثامن معاون طرح و برنامه اظهار داشت: همبانک یکی از سرویس‌های حوزه خدمات بانکداری همراه بر بستر USSD است که با مشارکت مدیریت انفورماتیک و شرکت ثامن ارتباط عصر راه‌اندازی شده که بدون نیاز به نصب هر گونه نرم‌افزار، بروی تمامی گوشی‌های تلفن همراه و صرفاً با وارد کردن سر شماره #۶۷۸۸* قابل‌استفاده است.

امیر صحت در حضور مدعوین به مراسم رونمایی از سرویس همبانک ثامن بیان داشت: سرویس همبانک موسسه اعتباری ثامن، خدمتی نوین در عرصه بانکداری الکترونیک می‌باشد که به منظور سهولت در ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی و افزایش میزان رضایتمندی مشتریان فعال شده است. مشتریان با استفاده از این سرویس می‌توانند خدماتی نظیر انتقال وجه، پرداخت قبوض، دریافت صورتحساب و موجودی، انسداد کارت، مشاهده تسهیلات و پرداخت اقساط غیره را استفاده نمایند.

معاون طرح و برنامه با اشاره به امنیت بالای این سرویس نسبت به سایر سرویس‌های بانکی گفت: عدم پرداخت هزینه زیرساخت ارتباطی توسط کاربران همبانک در مقایسه با پرداخت هزینه ارسال sms و یا استفاده از GPRS در سایر سامانه‌های بانکداری همراه، سرعت، امنیت و عدم وابستگی به نوع سیستم عامل و گوشی را به دنبال دارد. وی افزود: استفاده از همبانک هیچ‌گونه محدودیتی ندارد و تراکنش‌ها در این سرویس به صورت آنی انجام می‌شود؛ لذا مشتریان در کمترین زمان ممکن امور بانکی خود را در امنیت کامل می‌توانند انجام بدهند.

صحت در انتها تاکید کرد: استفاده از این سرویس بر بستر امن USSD، پیاده‌سازی شده و هیچ‌گونه اطلاعاتی بروی گوشی همراه ذخیره نخواهد شد. بر این اساس مشتریان دارای ثامن کارت می‌توانند با اتصال به سر شماره #۶۷۸۸* از سرویس‌های همبانک ثامن بهره‌مند شوند.

منبع: موسسه اعتباری ثامن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.