راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

نتایج نظرسنجی پلتفرم چندین در مسابقات کدنویسی شریف اعلام شد

نتایج نظرسنجی پلتفرم چندین در پنجمین مسابقه کدنویسی شریف «spaghetti contest5» اعلام شد و بر اساس آن «اشتراک تجربه و مشاوره با حرفه‌ای‌ها» به‌عنوان گزینه ایده‌آل‌ برنامه‌نویسان برای رشد و توسعه فردی معرفی شد.

«توسن آکادمی» به‌عنوان حامی مسابقات کدنویسی مبهم شریف که توسط گروه فناوری اطلاعات شریف (Sharif ICT Group) در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، با نظرسنجی در میان شرکت‌کنندگان این رقابت‌ها، روش ایده‌آل‌ برای رشد و توسعه فردی را بررسی کرد.

پلتفرم «چندین» برای خلق تجربه اشتراک دیدگاه‌ها راه‌اندازی شده است و با تأکید بر مزایای جمع‌سپاری (Crowdsourcing) دیدگاه‌های متنوعی را در کنار هم قرار داده و با مخاطبان به اشتراک می‌گذارد.


ارزیابی ترجیحات برنامه‌نویسان در مسابقه کدنویسی مبهم شریف


به گزارش روابط عومی شرکت توسن، رویکرد اصلی چندین، فراهم‌کردن امکانی برای مشاهده نظرات گوناگون در کنار یکدیگر است؛ این پلتفرم کاربر را برای پذیرش تنوع دیدگاه‌ها و سلایق، درک واقع‌بینانه‌تر مسائل و دستیابی به راه‌حل‌های کاربردی یاری می‌کند.

در خلال مسابقه کدنویسی مبهم شریف، برنامه‌نویسان با شرکت در نظرسنجی پلتفرم چندین، به این پرسش که «شما برای توسعه فردی و رشد خود، کدام یک از روش‌های زیر را انتخاب می‌کنید؟» پاسخ دادند.

شرکت‌کنندگان از میان گزینه‌هایی شامل دوره آموزشی آنلاین و وبینار، دوره آموزشی حضوری، رویدادها و دورهمی‌های تخصصی، اشتراک تجربه و مشاوره با حرفه‌ای‌ها و بوت‌کمپ و هکاتون Hackathon به گزینه موردنظرشان رأی دادند.

بر اساس نتایج نظرسنجی چندین در میان بیش از ۱۵۰ نفر از نخبگان کامپیوتر و برنامه‌نویسی کشور، مهم‌ترین انگیزه برنامه‌نویسان برای انتخاب دوره آموزشی به ترتیب شامل اشتراک تجربه و مشاوره با حرفه‌ای‌ها (۲۵ درصد)، بوت‌کمپ و هکاتون Hackathon (۲۰.۳۱ درصد)، دوره آموزشی آنلاین و وبینار (۱۸.۷۵ درصد)، دوره آموزشی حضوری (۱۸.۷۵ درصد) و رویدادها و دورهمی‌های تخصصی (۱۷.۸۱ درصد) بوده است.

نتایج نظرسنجی در مسابقات کدنویسی مبهم شریف، در برنامه‌ریزی رویدادهای آموزشی و وبینارهای آینده توسن آکادمی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

پلتفرم چندین برای خلق تجربه اشتراک دیدگاه‌ها توسط شرکت توسن ارائه و برای اولین‌بار با مشارکت بیش از یک هزار دانشجو و کارجو در سیزدهمین نمایشگاه کار شریف معرفی شده است.

منبع شرکت توسن
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.