راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

مراسم سالگرد شرکت ارتباط فردا با پیام صعود به فردا برگزار شد / ۱۴۰۲؛ سالی پرفروغ برای ارتباط فردا

مراسم سالگرد تأسیس شرکت ارتباط فردا با سخنرانی حمید بنائیان، معاون فناوری اطلاعات بانک آینده آغاز شد. در ادامه مسعود وکیلی‌نیا، مدیرعامل شرکت ارتباط فردا پس از خوش‌آمدگویی و تشکر از همکاران و میهمانان به ارائه گزارشی در مورد عملکرد شرکت در سال ۱۴۰۲ و برنامه‌های شرکت برای سال آینده پرداخت.

به گزارش روابط عمومی ارتباط فردا، وکیلی‌نیا مهم‌ترین اهداف سال ۱۴۰۲ ارتباط فردا را بازاریابی درگاه‌های پرداخت اینترنتی، توسعه سرویس‌های خدمات مالی باز، توسعه کمی و کیفی کارت‌های پیش‌پرداخت، یکپارچه‌سازی آبانک، بهینه‌سازی شبکه‌های دستگاه خودپرداز، تعریف سرویس‌های جدید پرداخت و پیگیری اقدامات جهت ورود به بازار سرمایه دانست.

حمید بنائیان، معاون فناوری اطلاعات بانک آینده

مدیرعامل ارتباط فردا با بیان اینکه در سال ۱۴۰۲ سود عملیاتی شرکت نسبت به سال ۱۴۰۱، بیش از ۸۰ درصد رشد داشته، گفت: «در نیمه نخست امسال توانستیم ۱۴۰ درصد رشد سود خالص نسبت به مدت مشابه سال گذشته ثبت کنیم.»


رشد ۲۲۰درصدی تعداد کاربران آبانک


وکیلی‌نیا با بیان اینکه پشتکار و تخصص کارکنان این شرکت عامل اصلی موفقیت‌های ارتباط فردا بوده، اظهار داشت: «۴۱۹ نفر در مجموعه ارتباط فردا مشغول به کار هستند.»

به گفته وکیلی‌نیا، ارتباط فردا در سال ۱۴۰۲ توانست حدود ۱۰۰ درصد رشد در جذب منابع ریالی ایجاد کند. مدیرعامل ارتباط فردا درباره جزئیات فعالیت‌های زیرمجموعه‌های شرکت بیان کرد: «تعداد کاربران آبانک رشد ۲۲۰درصدی نسبت به سال گذشته داشته است.»

مسعود وکیلی‌نیا، مدیرعامل شرکت ارتباط فردا

او به انتخاب آبانک به‌عنوان محصول برتر فینتکس در نمایشگاه تراکنش ایران به‌عنوان دیگر دستاورد مهم ۱۴۰۲ ارتباط فردا اشاره کرد و گفت: «همچنین آبانک در رویداد عصر تراکنش جایزه «محصول منتخب» به انتخاب کاربران و خبرگان صنعت بانکداری را کسب کرد. همچنین همراه‌کارت با ۲۱ میلیون نفر کاربر دومین اپلیکیشن پرداخت کشور است و بیش از ۲۰ درصد کارت‌به‌کارت‌های موبایلی کشور از طریق همراه‌کارت انجام می‌شود.»


پذیرش همراه‌کارت، ایران‌کارت و فینوتک در فرابورس


وکیلی‌نیا درباره دیگر خدمات ارتباط فردا نیز اظهار کرد: «امسال شاهد بیش از ۸۰ درصد رشد در بهین فردا در جذب منابع بودیم. در خصوص فینوتک، درآمدهای عملیاتی ۱۴۰۲ نسبت به سال گذشته بیش از سه‌برابر رشد داشته است. مبلغ تراکنش‌های درگاه‌های پرداخت نیز بیش از ۴۰۰ درصد افزایش یافته است.»

مدیرعامل ارتباط فردا با اشاره به اینکه این شرکت برای سال جدید برنامه‌هایی در حوزه پرداخت دارد، گفت: «برای پذیرش همراه‌کارت، ایران‌کارت و فینوتک در فرابورس ایران برنامه داریم. همچنین در نظر داریم همراه‌کارت را به یک پلتفرم با ارائه سرویس‌های متنوع تبدیل کنیم.»

این مراسم با گفت‌وگویی صمیمانه و جذاب با الهام رمضانی، فاتح قله کوه اورست درباره سختی‌های صعود به قله ادامه پیدا کرد و در نهایت خانواده ارتباط فردا با گرفتن عکس یادگاری جشن ۱۳سالگی شرکت را گرامی داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.