راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

خدمات جدید سامانه متابانک معرفی شد / احراز هویت با هوش مصنوعی

شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل (با نام اختصاری فام) در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیکی و دیجیتالی و به منظور ارائه خدمات سریع به مشتریان و ایجاد امکان دسترسی آسان به خدمات بانکی نسبت به ارتقای خدمات جدید متابانک خود اقدام کرد.

به‌ گزارش روابط عمومی فام، متابانک توسط شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل (فام) به‌عنوان یکی از محصولات مؤسسه ملل از دی‌ماه ۱۴۰۰ به کاربران به‌عنوان نئوبانک این مؤسسه معرفی شده است. در حال حاضر در آن، احراز هویت غیرحضوری و افتتاح حساب آنلاین انجام می‌شود و تمام تسهیلات و وام‌های خرد ملل در این نئوبانک به مردم ارائه می‌شود. کسب‌وکارها نیز می‌توانند از ارائه خدمات بانکی به صورت غیرحضوری و دیجیتال بهره‌مند شوند.

احراز هویت در متابانک با استفاده از هوش مصنوعی و دریافت اطلاعات توسط مشتریان و تطابق تصاویر بارگذاری‌شده توسط مشتریان است که می‌تواند میزان تشابه تصاویر مشتریان را تشخیص داده و درصد تشابه را به کارشناس مربوطه نمایش دهد.

 متقاضیان محترم می‌توانند جهت استفاده از خدمات متابانک به وب‌سایت رسمی مؤسسه اعتباری ملل به نشانی www.melalbank.ir و برای نسخه اندروید به کافه‌بازار مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.