راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

قابلیت جدید بلوباکس فراهم کرد / امکان رند 50 هزار تومانی

بلوباکس یکی از قابلیت‌های نئوبانک بلو برای مشتریان است که کمک می‌کند تا پول خردهای خود را پس‌انداز کنند. کاربران می‌توانند با ساختن یک باکس، در واقع یک قلک برای خودشان ایجاد کنند که در هر تراکنش، مقداری از پولشان را نگه دارد. با این کار قطره‌های کوچکی به دریایی تبدیل می‌شود که یک روز به کارشان می‌آید.

به گزارش روابط عمومی بلوبانک سامان، اکنون این نئوبانک رند 50 هزار تومانی هم به رندهای ۵ و ۱۰ هزار تومانی اضافه کرده است.

برای جمع‌کردن این قطره‌های کوچک، کاربران اول باید یک باکس داشته باشند. باکس همان قلک بلویی است که پول‌ها را به قصد نگه‌داشتن و (تا مدت مشخصی) دست نزدن یک گوشه ذخیره می‌کند. کاربران می‌توانند باکس‌های زیادی برای منظورهای متفاوتی ایجاد کنند، اما فقط روی یک باکس است که می‌توانند قابلیت رند را فعال کنند.

برای ساخت باکس، اپ بلو را باز کنید و وارد شوید:

  • روی آیکون باکس بزنید
  • اگر باکسی ندارید، روی دکمه «باکس جدید» بزنید و یک باکس ایجاد کنید
  • نوع باکس خود را انتخاب کنید؛ روی «باکس پس‌انداز» بزنید
  • نامی برای باکس بنویسید و روی دکمه «ساخت» باکس در پایین صفحه بزنید
  • برای باکسی که ساختید هدف بگذارید
  • برای باکس سرویس رند را فعال کنید و یکی از سه گزینه‌ی «تا ۵ هزار»، «تا ۱۰ هزار» و «تا ۵۰ هزار» را انتخاب کنید.

پس از این در هر تراکنش، مبلغ هر تراکنش به عددی که انتخاب کردید رند می‌شود، مبلغ اصلی تراکنش به حساب مقصد واریز شده و باقی رند شده‌ آن در باکس شما ذخیره می‌شود. به عنوان مثال، اگر یک خرید ۸۶ هزار تومانی کرده باشید و رند را هم روی گزینه‌ی «تا ۱۰ هزار» فعال کرده باشید، تراکنش شما به ۹۰ هزار تومان رند شده و به میزان ۹۰ هزار تومان از حساب شما کسر می شود که  ۸۶ هزار تومان به حساب فروشنده واریز و ۴ هزار تومان به باکس شما منتقل می‌شود.

اگر زمانی تصمیم بگیرید که باکس خود را حذف کنید و از بین ببرید، مبلغ ذخیره‌شده به حساب اصلی‌تان منتقل می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.