راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

کسب رتبه ۲۳۹ توسط توسن‌تکنو در فهرست ۵۰۰ شرکت برتر ایران / ۲۴ پله صعود در یک سال

همایش شرکت‌های برتر ایران، شناخته‌شده به «IMI-100»، روز دوشنبه دوم بهمن‌ماه ۱۴۰۲ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد. رتبه شرکت «توسعه‌ فن‌افزار توسن» که یکی از حامیان ویژه این دوره بود، با ۲۴ پله ارتقا نسبت به سال گذشته، به ۲۳۹ رسید. «توسن تکنو» همچنین در گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته به کسب رتبه ۱۴ نائل شد.

سازمان مدیریت صنعتی رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران را با الهام از رسالت سازمان برای فراهم‌ساختن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور و ایجاد فضای روشن‌تری از کسب‌وکار اقتصادی کشور ارائه می‌دهد و به مدیران بنگاه‌های اقتصادی، سیاست‌گذاران و پژوهشگران کمک می‌کند شناخت و درک دقیق‌تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور بیابند.

امسال نیز با ارزیابی به‌عمل‌آمده از شرکت‌ها براساس اطلاعات سال مالی ۱۴۰۱، این سازمان برای بیست‌وششمین سال متوالی، شرکت‌های برتر ایران را از نظر میزان فروش/درآمد معرفی کرده که در این میان، شرکت «توسعه فن‌افزار توسن» با نشان تجاری «توسن‌تکنو» و نماد «فن‌افزار» در فرابورس، توانسته با ۲۴ پله صعود، جایگاه ۲۳۹ را در بین ۵۰۰ شرکت برتر ایران از آن خود کند. شرکت توسن‌تکنو در سال ۱۴۰۲ توانسته با تبدیل شدن به شرکت سهامی عام، گام بلندی در راستای توسعه راهکارهای به‌روز خود در اکوسیستم فناوری اطلاعات بردارد و بدین ترتیب برای افراد جامعه تجربه بهتری بیافریند.


درباره شرکت توسن‌تکنو


شرکت سهامی عام «توسعه فن‌افزار توسن» با نشان تجاری «توسن‌تکنو» و نماد «فن‌افزار» در فرابورس، در حوزه‌هایی نظیر راهکارهای پرداخت الکترونیک هوشمند، راهکارهای بانکداری دیجیتال و تحول شعبه، راهکارهای جامع و یکپارچه فروشگاهی شاپ، شبکه امن و مستقل ماشین‌های بانکی مانی‌تک، خدمات نگهداری و تعمیرات پوینت و راهکارهای هوش مصنوعی آرتین ارائه خدمات می‌کند. این شرکت به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده دانش‌بنیان پایانه‌های پرداخت الکترونیک و ماشین‌های بانکی کشور، تجربه همکاری با بیش از ۱۶ بانک و ۲۰ شرکت ارائه‌دهنده خدمات پرداخت الکترونیک کشور را در کارنامه خود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.