راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

مرکز نوآوری بانک ملی ایران برگزار می‌کند / وبینار آنلاین آشنایی با مدل‌های کسب‌وکار فین‌تک

مرکز نوآوری بانک ملی چهارشنبه ۱۳ دی‌ماه وبینار آنلاین آشنایی با مدل‌های کسب‌وکار فین‌تک ویژه علاقه‌مندان به حوزه فین‌تک و فعالان اکوسیستم فناوری و نوآوری را برگزار خواهد کرد.

فین‌تک‌ها به‌عنوان موتور محرکه نوآوری در صنعت خدمات مالی شناخته می‌شوند. در حقیقت فین‌تک را می‌توان تکاملی در خدمات مالی دانست که به‌واسطه پیشرفت فناوری‌ها و نیز تغییر انتظارات مشتریان، در دسترس بودن منابع مالی و افزایش حمایت از سوی دولت و نهادهای نظارتی شکل گرفته است. در قرن حاضر، هزاران استارتاپ فعال در حوزه فین‌تک، در فضایی رقابتی، راه‌حل‌های جدیدی در زمینه خدمات مالی ارائه می‌دهند. از طرفی، با گسترش و ظهور کاربردهای جدید فناورانه، انتظارات کاربران نیز در حال تغییر است؛ بنابراین، تازه‌واردها و حتی غول‌های فناوری در این حوزه برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر کاربران می‌بایست یک مدل کسب‌وکار نوآورانه اتخاذ کنند.

اکنون، به‌واسطه ظهور فناوری‌های پیشرفته‌ای همانند بلاکچین و هوش مصنوعی، پنجره فرصت جدیدی برای فین‌تک‌ها فراهم شده تا از پتانسیل‌های این فناوری‌ها در مدل‌های کسب‌وکار خود بهره ببرند. در دوره حاضر، ضمن بیان داستان غول‌های فناوری حوزه فین‌تک در سراسر دنیا، منطق درآمدزایی و بوم مدل‌های کسب‌وکار آنها به‌عنوان الگو و نمونه مورد بررسی قرار می‌گیرد.


جزئیات سرفصل‌ها


سرفصل‌های این دوره عبارت‌اند از:

  • آشنایی با غول‌های فناوری دنیا در حوزه فین‌تک
  • مدل‌های کانواس فین‌تک‌ها
  • منطق درآمدزایی فین‌تک‌های منتخب
  • نقاط اشتراک و تفاوت‌های مدل‌های کسب‌وکار فین‌تک
  • خدمات و ابزارهای فین‌تک‌ها

در این دوره به بیان داستان شکل‌گیری غول‌های فناوری بزرگ دنیا همچون گافا، علی‌پی، وی‌چت‌پی و منطق درآمدزایی و بوم مدل کسب‌و‌کار آنها پرداخته می‌شود. این وبینار با تدریس نسیم عشقی، مدرس و محقق کارآفرینی و کسب‌و‌کار در روز چهارشنبه ۱۳ دی‌ماه از ساعت 10:00 الی 13:30 برگزار می‌شود.

دانشجویان و علاقه‌مندان به حوزه فین‌تک، فعالان اکوسیستم فناوری و نوآوری و کسانی که به دنبال فرصت‌های کسب‌وکار هستند از طریق این لینک می‌توانند ثبت‌نام کنند. همچنین مخاطبان «راه پرداخت» با استفاده از کد تخفیف Finodad می‌توانند از ۵۰ درصد تخفیف بهره‌مند شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.